Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2004 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1950) oraz niepowtarzające się oferty agencji (54).

Działka budowlana Srebrzyszcze
Srebrzyszcze · Działka budowlana · 21000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
1 zł / m²

Działka Srebrzyszcze na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Srebrzyszcze, gmina Ruda-Huta. Dojazd do działki drogą asfaltową. Powierzchnia działki to 21000 m2 w kształcie prostokąta, teren płaski. W pobliżu przystanek autobusowy, z dobrą komunikacja podmiejską. Okolica nowych domków rodzinnych. Odległość od Chełma 6 km, od Zamościa 66 km, od Lublina 76 km, od Hrubieszowa 53 ...

Działka leśna Dzierzkowice-Góry
Dzierzkowice-Góry · Działka leśna · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 900 zł
1 zł / m²

Działka Dzierzkowice-Góry na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam pole zalesione zarówno sadzonkami jak i ,,samosiejka,, o pow.0,54 ha....

Działka rolna Wierzchowina
Wierzchowina · Działka rolna · 17000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
1 zł / m²

Działka Wierzchowina na sprzedaż bezpośrednio
Wierzchowina Koszarsko działki pod uprawę lub KRUS...

Działka rolna Wola Uhruska
Wola Uhruska · Działka rolna · 400000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
1 zł / m²

Działka Wola Uhruska na sprzedaż bezpośrednio
Łąki w gminie Wola Uhruska . Natura 2000 powierzchnia około 40ha...

Działka rolna Słotwiny
Słotwiny · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
1 zł / m²

Działka Słotwiny na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna 2,5 ha w Słotwinach gm. Karczmiska...

Działka rolna Kolechowice-Kolonia
Kolechowice-Kolonia · Działka rolna · 4400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
1 zł / m²

Działka Kolechowice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę torfową o powierzchni 0,44 ha, położoną na terenie Kolonii Kolechowice w gminie Ostrów Lubelski. Łąka nadaje się pod wydobycie torfu lub pod zalesienie....

Działka rolna Romanówka
Romanówka · Działka rolna · 16600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 000 zł
1 zł / m²

Działka Romanówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio łąkę o powierzchni 1,6 ha (1,127 ha przeliczeniowego) kwalifikującą się do ubezpieczenia w KRUS. Nieruchomość położona jest w Romanówce (numer obrębu 0012), gmina Krynice, powiat tomaszowski, województwo lubelskie. Nieruchomość składa się z czterech działek ewidencyjnych, które zgodnie z wypisem z rejestru gruntów stnowią: działka nr 658 - 0,26 ha (ŁIV 0,26 ha) tj. 0,182 ha przeliczeniowego działka nr 712 - 0,57 ha (ŁIV 0,52 ha, W 0,05 ha) tj. 0,364 ha przeliczenioweg...

Działka rolna Syczyn
Syczyn · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
1 zł / m²

Działka Syczyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 3 działki położone w Syczynie o łącznej powierzchni 5h- w tym 2.5h orne i 2,5h łąki. Grunty te wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego można zalesić. 13000zł/1h...

Działka rolna Chodywańce
Chodywańce · Działka rolna · 8800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
1 zł / m²

Działka Chodywańce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąke 0,88ha położoną w Chodywańcach przy rzece z wodą z możliwością wykopania stawu, około 150 metry od szosy. Cena do negocjacji. ...

Działka rolna Piszczac
Piszczac · Działka rolna · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
1 zł / m²

Działka Piszczac na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę 35 arów, działka przylega do drogi publicznej, około 15 km do rzeki Bug...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.