Działki budowlane na sprzedaż Cegielnia Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Cegielni i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
480 000 zł
3560 m²
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowe, duże działki budowlane z bezpośrednią linią brzegową Jeziora Oćwieckiego oraz jedna działka z linią brzegową Rzeki Gąsawka (rzeka dopiero co oczyszczona przez Wody Polskie). To propozycja dla osób, które szukają miejsca na dom całoroczny, rezydencję wakacyjną lub bezpieczną in...
Zobacz ogłoszenie
68 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Witam serdecznie. Na sprzedaż posiadam działki budowlane przy lesie. Działki posiadają warunki zabudowy. Metraż działki pod upodobanie klienta. Miejscowość Mięcierzyn, gmina Rogowo. Piękna okolica. W pobliżu szkoła, sklep. W sąsiedniej miejscowości sklep Dino, Kościół, plaża. Działka bezpośrednio...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
7285 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. Więcej informacji na priv. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
60 000 zł
630 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Gąsawie! Oferuję działki o powierzchni: ◇ 630 m² ◇ 660 m² ◇ 664 m² ◇ 740 m² ◇ 960 m² ◇ 1010 m² ◇ 1031 m² Nieruchomości położone są w malowniczej miejscowości Gąsawa, zaledwie 10 km od Żnina. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, komfortu oraz d...
Zobacz ogłoszenie
64 000 zł
800 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane przy lesie w Jastrzębowie, gmina Trzemeszno. Cisza, spokój. Idealne miejsce na odpoczynek. Bardzo proszę o udostępnienie.
Zobacz ogłoszenie
51 610 zł
794 m²
Obejrzane
DZIAŁKI BUDOWLANE - Mięcierzyn – CISZA, ZIELEŃ I ŚWIETNY DOJAZD ~ Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w cichym, spokojnym miejscu, otoczonym zielenią. Idealna opcja dla osób, które marzą o własnym domu z dala od miejskiego hałasu, ale z szybkim dostępem do większych miast. Dlaczego w...
Zobacz ogłoszenie
65 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane o powierzchniach od 800 m2 do 1163 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Drewno, gmina Gąsawa (woj. Kujawsko-Pomorskie). Cena za 1 m2: 65 zł. Dużym plusem tych działek jest położenie w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu lasów i pobliskich jezior...
Zobacz ogłoszenie
89 500 zł
775 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana 73/10 z warunkami zabudowy o powierzchni 775m² Bardzo dobre połączenie z centrum Gniezna. Spokojna okolica z dala od miejskiego hałasu. Bezpośredni dojazd z asfaltowej drogi powiatowej. Doprowadzony prąd i woda, gaz wzdłuż drogi. Własność uregulowana, bez obciążeń. ...
Zobacz ogłoszenie
89 999 zł
830 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana 73/11 z warunkami zabudowy o powierzchni 830m² Bardzo dobre połączenie z centrum Gniezna. Spokojna okolica z dala od miejskiego hałasu. Dojazd z asfaltowej drogi powiatowej wraz ze służebnością przejazdu sąsiadującą działką. Prąd i woda w trakcie realizacji, gaz wzdł...
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
900 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana 73/12 z warunkami zabudowy o powierzchni 900m². Bardzo dobre połączenie z centrum Gniezna. Spokojna okolica z dala od miejskiego hałasu. Dojazd z asfaltowej drogi powiatowej wraz ze służebnością przejazdu sąsiadujących działek. Prąd i woda w trakcie realizacji, gaz w...
Zobacz ogłoszenie
91 136 zł
1024 m²
Obejrzane
Dzien dobry mam do sprzedania 15 działek budowlanych .Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na zabudowę jednorodzinna lub usługowa.Ogloszenie to skierowane jest do osób prywatnych jak i do dewelopera.Mozliwosc zakupu w calosci.
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
2287 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w miejscowości Kruchowo - nr 505, o powierzchni 2287 m². Działka posiada wydane warunki zabudowy. Położona jest w dogodnej, spokojnej lokalizacji, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Teren ma regularny kształt, zapewnia wygodny dojazd oraz szerokie możliwości zagospodarowani...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
600 m²
Obejrzane
mam na sprzedaż działkę budowlaną 600m2, bardzo ładne miejsce na zamieszkanie lub weekendy, Dębówiec -Osiedle Kociołek, działka posiada dostęp do drogi publicznej, bezterminowe warunki zabudowy -zabudowa mieszkaniowa jednordzinna, media prąd przy działce, woda -trzeba zrobić studnię, do Gniezna okoł...
Zobacz ogłoszenie
1 900 000 zł
1 ha
Obejrzane
Duża działka budowlana, niecały 1 ha, z własnym stawem, lasem i zabudowaniami. Rogowo / Żnin, blisko S5. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej okolicy w gminie Rogowo, z dogodnym dojazdem do Żnina, w okolicach Rogowa / Żnina (woj. kujawsko-pomorskie). Najważniejsze cechy: - ...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
1497 m²
Obejrzane
Dzień dobry. Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 1497m2 położoną w Gąsawie przy ulicy Konopnickiej, dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd drogą asfaltową, końcówkę trzeba pokonać drogą nieutwardzoną...
Zobacz ogłoszenie
400 000 zł
7322 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną nr 24/3 o powierzchniach 7322 mkw. po 55zł za 1 mkw. Smolary gm. Trzemeszno w kompleksie, wokół którego są same lasy i spokój. Posiada z tyłu łąkę i zagłębienie torfowe na budowę stawu. Uwaga: rezerwacja po wpłacie zaliczki 10 %. Działka ma warunki zabudowy na budowę d...
Zobacz ogłoszenie
175 500 zł
1300 m²
Obejrzane
Rozważ zakup działki o powierzchni 1300 m² i 1500 m² w spokojnej okolicy. Działka ma dostęp do drogi utwardzonej (kostka brukowa). Media takie jak prąd, woda, telefon, kanalizacja w drodze. Na działki wydano miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Numery działek: 1335, 1336. Lokalizacja: R...
Zobacz ogłoszenie
86 880 zł
1086 m²
Obejrzane
Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Ławki, gmina Trzemeszno, woj. wielkopolskie. Położone w spokojnej okolicy, blisko lasów i jezior (Jezioro Przedwieśnia). W odległości 2 km znajdują się restauracja, bar, sale bankietowe. W okresie letnim otwarte kąpielisko z możliwością ...
Zobacz ogłoszenie
141 270 zł
1662 m²
Obejrzane
Sprzedam dwie działki budowlane przy ul. Trzemeszeńskiej w Gąsawie. Obydwie działki mają wydane warunki zabudowy. • Działka 49/1: - przyległa do chodnika - 1662 m2 - 90 zł/m2 • Działka 49/2: - również 1662 m2 - 80 zł/m2
Zobacz ogłoszenie
107 300 zł
1073 m²
Obejrzane
NA SPRZEDAŻ - Działka budowlana 1073 m² - Strzyżewo Paczkowe, osiedle Łukaszewko Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1073 m² w Strzyżewie Paczkowym (osiedle Łukaszewko). PARAMETRY DZIAŁKI: - Powierzchnia: 1073 m² - Wymiary: 25 m szerokości, 43 m długości - Kształt: prostokąt - Doja...
Zobacz ogłoszenie
110 370 zł
849 m²
Obejrzane
Cena w ogłoszeniu dotyczy działki nr 325 - cena 110 370 zł. Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy, blisko lasu i jezior? W ofercie atrakcyjne działki budowlane idealne pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone są w Dębówcu, 5 km od Gniezna. Znajdują się w cichej i zielonej o...
Zobacz ogłoszenie
77 700 zł
1036 m²
Obejrzane
Na sprzedaż mam działkę budowlaną w Kopczynie obok Mogilna. Piękna okolica, szczególnie robiąca wrażenie o zachodzie słońca. Uważam, że jeden z piękniejszych zachodów słońca w okolicy. Działki położone są na wzniesieniu, przez co widoki są bardzo ładne. W pobliżu dużo lasów oraz jezior, gdzie spoko...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Dzień dobry. Sprzedam działkę z warunkami zabudowy pod dom, jak i pod działalność. Nieruchomość posiada 2 drogi dojazdowe - z tyłu, jak i z przodu działki. Jest to bardzo duży atut tej nieruchomości. Warunki na dwa budynki, każdy rodzaj dachu: płaski, jedno-, dwu- lub wielospadowy. Blisko lasy i...
Zobacz ogłoszenie
585 000 zł
3900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z linią brzegową Rogowo ul.Topolowa , Jezioro Zioło, dojazd asfaltowy, uzbrojenie prąd,woda,kanalizacja, plan zagospodarowania