Działka na sprzedaż bez pośredników
Dębówiec  

Działka budowlana Dębówiec. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Dębówiec

110 370
130 zł/m²
849
Dębówiec - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Cena w ogłoszeniu dotyczy działki nr 325 - cena 110 370 zł.

Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy, blisko lasu i jezior?

W ofercie atrakcyjne działki budowlane idealne pod zabudowę jednorodzinną.

Działki położone są w Dębówcu, 5 km od Gniezna. Znajdują się w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Dębówiec, zaledwie kilka minut autem od miasta Gniezna, co czyni je idealnym miejscem zarówno do codziennego życia, jak i wypoczynku.

Działki mają powierzchnie od 800 m² do 1400 m².
Cena działek waha się w przedziale od 100 zł za m² do 150 zł za m².
Dokładne wymiary i numery działek są podane na zdjęciu.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego można zobaczyć pod podanym linkiem z opisem warunków zabudowy:
https://gniezno.e-mapa.net/?service=pln&request=getUchwala&p=226

Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zapraszam do kontaktu :) pod numer: Skontaktuj się.

  • Dębówiec, gmina Gniezno, powiat gnieźnieński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849 m²  
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media woda, prąd, gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat