Działki budowlane na sprzedaż Bugaj Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Bugaju i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
93 150 zł
810 m²
Obejrzane
Lokalizacja: Miąskowo / gmina Krzykosy / powiat Średzki Powierzchnia działek: od 805 m² do 1470 m² Przeznaczenie: działki leżą na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego – na teranie zabudowy mieszkaniowo-usługowej (ROM) Najważniejsze informacje: Dostępne media: prąd oraz woda (w d...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m², położona w miejscowości Orzechowo, gmina Miłosław, powiat wrzesiński, woj. wielkopolskie. Nr działki: 447 Działka posiada wydane warunki zabudowy (WZ), co umożliwia szybkie rozpoczęcie inwestycji. Media: prąd - skrzynka w ogrodzeniu,...
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
886 m²
Obejrzane
Witam. Mam na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Pięczkowo, gmina Krzykosy, woj. wielkopolskie. Działki mają powierzchnię 886 m² oraz 884 m². Cena wynosi 85 zł/m². W okolicy, około 200-300 m, znajduje się market (Dino), szkoła podstawowa. Jest to przepiękna, malownicza okolica z lasem, rzek...
Zobacz ogłoszenie
103 220 zł
794 m²
Obejrzane
Na sprzedaż 7 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni 794 m² każda, położonych w spokojnej i zielonej miejscowości Rusiborek, gmina Dominowo. To idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć dobry dojazd do miasta. Najważniejsze atuty: - spokojna, zielon...
Zobacz ogłoszenie
132 000 zł
1601 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną. Czeszewo, ulica Słoneczna. Powierzchnia: 1601 metrów kwadratowych.
Zobacz ogłoszenie
136 000 zł
595 m²
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej w Nowej Wsi Królewskiej k/ Wrześni. Dla przedmiotowej nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy. Działka ma 595 m². W drodze, przy działce, przebiegają sieci wodociągowe, prąd oraz światłowód. Działka ogrodzona, która zn...
Zobacz ogłoszenie
252 000 zł
2100 m²
Obejrzane
SUPER OKAZJA! Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż w Pięczkowie, ul. Wrzesińska. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2100m2. Możliwość podziału i kupienia mniejszej powierzchni działki. Media przy drodze: prąd, woda, kanaliza. Dojazd drogą asfaltową. Cena: 120zł/m2 Zapra...
Zobacz ogłoszenie
96 700 zł
967 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Miąskowo, ul. Miodowa, gmina Krzykosy. Numer działki: 318/9 Powierzchnia: 967 m kwadratowych. Posiadam więcej działek. Więcej informacji telefonicznie. Osoba prywatna.
Zobacz ogłoszenie
459 000 zł
2958 m²
Obejrzane
Sprzedam dużą działkę budowlaną o powierzchni 2958 m² i szerokości 50 m, znajdującą się w miejscowości Brzezie. Dojazd drogą asfaltową. Wydane warunki zabudowy.
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
2668 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną 2668 m² w Pięczkowie, ul. Łąkowa. Cena: 175 000 zł.
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
858 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę 858 m2 pod zabudowę jednorodziną z drogą dojazdową w Pięczkowie na ulicy Leśnej (powiat średzki, gmina Krzykosy). Cena: 135 000 zł Doprowadzona kanaliza, woda i prąd w pasie drogowym. Malowniczo położona działka w cichej okolicy pod lasem. W niedalekiej odległości za lasem znajdu...
Zobacz ogłoszenie
750 000 zł
1,5 ha
Obejrzane
Dzień dobry, sprzedam działkę nad rzeką Wartą w lesie. Cicha, spokojna okolica, 20 min drogi do Środy Wielkopolskiej, 40 do Poznania. Powierzchnia działki: 15000m2. Połowa działki jest budowlana od strony drogi, druga połowa rolna. Warunki zabudowy. Media: woda, prąd, gaz w drodze dojazdowej. Na d...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Działka budowlana 1100 m² z przyłączem energetycznym i wodnym na sprzedaż. Malownicza wieś Czeszewo nad Wartą. Blisko przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklep. Idealna lokalizacja dla rodzin. Widok ładny na pola oraz na wieś i kościółek. Mili sąsiedzi. Zapraszamy do zakupu i kontaktu telefoniczn...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1028 m²
Obejrzane
Witam, sprzedam działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działki znajdują się w drugiej linii zabudowy, z wewnętrzną drogą dojazdową z udziałem. Teren płaski, czysty, o wymiarach: front od 35 do 41 m, długość 27 do 28 m. Cisza, spokój, Natura 2000. Więcej informacji na tel....
Zobacz ogłoszenie
98 000 zł
829 m²
Obejrzane
Dzień dobry, Sprzedam działkę budowlaną nr 235/6 o powierzchni 829 metrów kwadratowych w miejscowości Murzynówko, gmina Krzykosy. Działka przeznaczona jest zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. - Położona jest przy drodze wewnętrznej, w której znaj...
Zobacz ogłoszenie
320 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Działka budowlana położona w pięknej i spokojnej okolicy otoczonej lasami. Do sklepu 3min. Środa Wlkp. 11km, Poznań- 40km. Przedszkole, szkoła 5km.
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
700 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane położone w Miąskowie gmina Krzykosy 8 km od Środy wlkp 40 km od Poznania blisko trasy nr 11 dojazd asfaltowy działki o pow 700 i 800 metrow bardzo ładna lokalizacja blisko las.
Zobacz ogłoszenie
118 000 zł
875 m²
Obejrzane
30 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI! miejscowość GARBY, gmina KRZYKOSY, powiat średzki 8 km od Środy Wielkopolskiej Polecam działkę w pięknym otoczeniu lasu - sosnowo-brzozowego. Wspaniały zdrowy klimat! Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Możemy zabudować budynkiem mieszk...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
893 m²
Obejrzane
Polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlane o powierzchni o 893 m2, położoną w miejscowości Komorze , gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Działka znajduje się na końcu ulicy co zapewnia cisze i spokój. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH Wymiary działki: działka nr 142/...
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
676 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka Nowy Folwark, ul. Gajowa 1. Powierzchnia 676 m2. Położona przy lesie, w idealnym miejscu komunikacyjnym (przedmieścia Wrześni). Wylot na DK92 ze strony Psar Małych. Media: - prąd - woda: studnia głębinowa + w drodze - gaz w drodze - światłowód w drodze (w trakcie) Dodatkowe inf...
Zobacz ogłoszenie
513 000 zł
971 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w atrakcyjnym położeniu Wrześni przy ulicy Waryńskiego. Wjazd także od ulicy Długosza. Powierzchnia działek (łącznie dwóch): 0,0971 ha. Działka uzbrojona.
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
882 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Murzynowo Leśne Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 882 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Murzynowo Leśne, gmina Krzykosy, powiat średzki. * Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MP...
Zobacz ogłoszenie
192 000 zł
1011 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1011 m², położona w miejscowości Obłaczkowo (nr działki 69/43). Posiadam też drugą działkę 1017 m² (nr działki 69/44). Media: * Prąd na działce. * Woda, gaz i kanalizacja w ulicy. Zabudowa: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestr...
Zobacz ogłoszenie
141 000 zł
520 m²
Obejrzane
Działka znajduje się w Gułtowach, gmina Kostrzyn, przy ulicy Kasztanowej. Dojazd drogą asfaltową. Powierzchnia działki: 520 m2. Korzystna lokalizacja - szybkie połączenie z Poznaniem. W okolicy dworzec PKP i przystanki autobusowe. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła, przedszkole. Oferta bez pośredni...
Zobacz ogłoszenie
248 860 zł
1082 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Psarach Małych - 1082 m2, numer działki 284/20. Cena 230 zł za metr.
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
700 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Zielniczki. Działka o powierzchni od 700 do 715 m². Więcej wiadomości pod telefonem.
Zobacz ogłoszenie
223 600 zł
1720 m²
Obejrzane
Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 1720 m i 1621m. Działki położone w spokojnej okolicy. Blisko do sklepu i szkoły. Cena: 130 zł/m2. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie odbieram, proszę o SMS, na pewno oddzwonię.
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
848 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 848 m², położona w miejscowości Sulęcinek, przy ul. Lipowej. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co pozwala na realizację zabudowy zgodnie z obowiązującymi ustaleniami planu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 848...
Zobacz ogłoszenie
93 500 zł
1700 m²
Obejrzane
Sprzedam 3 działki budowlane z warunkami zabudowy w miejscowości Ludwinów przy tarasie Żerków - Dobieszczyzna każda działka o powierzchni ok 1700 m2 Cena za m2 / 55 zł
Zobacz ogłoszenie
149 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m o wymiarach 20m×50m w miejscowości Sokolnik. Działka objęta MPZP pod zabudowę jednorodzinną. • Media: Prąd, woda w drodze • Dojazd: Droga asfaltowa • Lokalizacja: Cicha okolica, blisko szkoła/przedszkole/las/sklep/przychodnia lekarska/apteka. Cena: 14900...
Zobacz ogłoszenie
207 000 zł
770 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Gutowie Wielkim.
Zobacz ogłoszenie
570 845 zł
1177 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 249/3, położona w miejscowości Września przy ul. Sobieskiego. Powierzchnia: 0,1177 ha (1177 m²) Cena za m²: 485 zł Cena całkowita: ok. 570 845 zł Działka znajduje się w spokojnej i rozwijającej się części Wrześni, z dogodnym dojazdem ...
Zobacz ogłoszenie
305 000 zł
2875 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w Gutowie. Więcej informacji przez telefon.
Zobacz ogłoszenie
145 000 zł
1685 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dwie działki budowlane po 1685 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość zabudowy do 100m2. Działki znajdują się w miejscowości Chwałkowo, zaledwie 5 km od Środy Wielkopolskiej. Działki leżą w bardzo spokojnej okolicy wśród pól, do których prowadzi droga asfaltowa. Prąd i woda w drod...
Zobacz ogłoszenie
172 800 zł
960 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Bierzglin oddalonej o 5 km od Wrześni. Działki o powierzchni 960 m² w kształcie prostokąta (21/46m) z warunkami zabudowy objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media tuż przy działkach. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Cena za me...
Zobacz ogłoszenie
630 000 zł
1,8 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę w Środzie Wlkp. Klasa IV. Dojazd. Aktualnie nieużytkowana.
Zobacz ogłoszenie
161 560 zł
1154 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka o powierzchni 1154m2, położona w miejscowości Pyzdry, w spokojnej i atrakcyjnej okolicy. Działka posiada dogodny dojazd drogą asfaltową. Media (prąd, woda) znajdują się w drodze przy działce. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy, w otoczeniu natury - idealne miejsce pod bud...
Zobacz ogłoszenie
240 000 zł
1300 m²
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość składającą się z 2 działek o łącznej powierzchni 1300 m.kw, położoną w Kleparzu, nr działki 99/4 i 99/13 gm. Września. Dla działki wydano Warunki Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Działka przylega do drogi gminnej, znajduje się 5 km od Wrześni....