Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Hornowo Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 231 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Hornowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Hornowie można kupić za 680 tys zł, a najdroższe za 680 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 680 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 5231 zł.

8
dom wolnostojący Hornowo

680 000

130

Piękny, klimatyczny dom - idealne miejsce dla osób ceniących spokój i harmonię z naturą. Dom 130 m2 użytkowych: 2 pokoje na poddaszu, kuchnia otwarta z salonem, jadalnia, łazienka i pokój, wiatrołap i weranda. Dom z roku 2010 z bali sosnowej, ocieplony nowoczesną metodą Termano. Własna butla gazow...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
dom wolnostojący Żurobice

410 000

220

Sprzedam dom położny w malowniczej wsi Żurobice, gmina Dziadkowice, powiat Siemiatycki, woj. Podlaskie. Dom znajduje się na działce o powierzchni 0,13 h. Na działce znajdują się budynki gospodarcze, niewielka murowana obora i drewniana stodoła. Za stodoła znajduje się użytek zielony o powierzchni ok...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
6
dom wolnostojący, 3 pokoje Knorydy

149 000

80

3 pok.

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia dom wolnostojący w miejscowości Knorydy. Dom jest wykonany w klasycznej technologii murowanej, ale wymaga remontu. Atutem nieruchomości jest: - duża kształtna działka o wymiarach ok. 160 m x 19 m - szybki dojazd np. do Bielska Podlaskiego, ale równ...

Zobacz ogłoszenie
17
dom wolnostojący, 3 pokoje Grodzisk, ul. Wiejska

459 000

90

3 pok.

Dom przeszedł w większej części generalny remont Wymieniono drzwi wejściowe zmieniono dach elektrykę hydraulikę Wszystkie materiały są o podwyższonym standardzie. Zmieniono ogrzewanie na kominkowe z rozprowadzeniem Ogród jest zagospodarowany z dużą ilością nasadzeń Postawiony jest teź nowy garaż. M...

Zobacz ogłoszenie
3
dom wolnostojący, 5 pokoi Nurzec-Stacja, ul. Szkolna

550 000