Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Długołęka Najwięcej bez pośredników

Średnia 679 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Długołęki - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Długołęce można kupić za 190 tys zł, a najdroższe za 190 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 190 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 679 zł.

3
dom wolnostojący, 6 pokoi Długołęka

190 000

280

6 pok.

Na sprzedaż dom o powierzchni 280 m², położony na dużej działce 40 arów. Nieruchomość posiada 6 pokoi i jest do wykończenia, co pozwala na aranżację wnętrz według własnych potrzeb. Spokojna okolica, duża przestrzeń oraz ogromny potencjał – idealna propozycja dla rodziny lub inwestora....

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
23
dom wolnostojący, 7 pokoi Pliskowola

670 000

150

7 pok.

Na sprzedaż: gospodarstwo rolne 4,6 ha z domem – gmina Osiek 4,6 ha gruntu | Dom 150 m² | Las 0,5 ha | Duży potencjał Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 4,6 ha, położone w gminie Osiek. Nieruchomość obejmuje dom mieszkalny oraz zabudowania gospodarcze, a także grunty rolne i las o...

Zobacz ogłoszenie
23
dom wolnostojący, 1 pokój Pliskowola

340 000

45

1 pok.

Dom po generalnym remoncie | 45 m² | Działka 1998 m² Pliskowola, gm. Osiek – gotowy do zamieszkania, wyposażony, energooszczędny Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących komfortu, prywatności oraz nierucho...

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący Baranów Sandomierski, ul. Zamkowa

650 000

150

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 150 m², zlokalizowany w malowniczym Baranowie Sandomierskim przy ul. Zamkowej 18. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, zadbaną działką oraz doskonałym stanem technicznym, pozwalającym na zamieszkanie bez dodatkowych n...

Zobacz ogłoszenie
3
gospodarstwo Świniary Stare