Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Brudzeń Duży Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 350 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z miejscowości Brudzeń Duży - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w można kupić za 1.3 mln zł, a najdroższe za 1.3 mln zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 1.3 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 5350 zł.

14
dom wolnostojący, 4 pokoje Brudzeń Duży, ul. Łączna

1 300 000

243

4 pok.

🏡🌿 SPRZEDAM Dom w Brudzeniu Dużym! Idealna oferta dla rodzin i miłośników komfortowego życia. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości przy ul. Łącznej 7, Brudzeń Duży. Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom o powierzchni zabudowy 243 m2 na działce 1200 m2, kompletnie za...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
10
dom wolnostojący, 4 pokoje Cegielnia

490 000

95

4 pok.

Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom parterowy z poddaszem użytkowym (ok. 110 m²) + piwnica Ogrzewanie CO z piecem miałowym wspierane fotowoltaiką 4,5 kWp ...

Zobacz ogłoszenie
5
dom wolnostojący Nowy Duninów

300 000

200

Dom na sprzedaż do generalnego remontu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, Urząd Gminy, szkoła, przychodnia.

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący Tłuchowo

1 200 000

180

Sprzedam dom mieszkalny dwurodzinny o całkowitej pow. użytkowej 180 m2 wraz z garażem na 3 pojazdy zlokalizowany na działce 4,40 ha. Dojazd na posesję bezpośrednio z drogi publicznej. Dom z końca lat 70-tych, murowany z pustaka. Generalny remont 6 lat temu. Cały budynek ocieplony styropianem 10 mm, ...

Zobacz ogłoszenie
5
budynek wielorodzinny, 2 pokoje Nowy Duninów, ul. Włocławska

300 000

57

2 pok.

Budynek mieszkalny znajduje się blisko centrum wsi 100 metrów od zalewu. Bardzo dużo zieleni. Mieszkanie w trakcie remontu. W cenie lokalu wiata garażowa i 2 pomieszczenia gospodarcze. Można zakupić lokal bez remontu (negocjacja ceny).

Zobacz ogłoszenie
16
dom wolnostojący, 3 pokoje Chalin

650 000

150

3 pok.

Sprzedam dom o powierzchni 150 M2 wraz z zabudowaniami,w których skład wchodzą 4 garaże oraz obora.Łączna powierzchnia zabudowań wynosi 4720 arów.W domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia,łazienka i taras. Góra nieużytkowa.