Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2954 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2779) oraz niepowtarzające się oferty agencji (175).

Działka budowlana Boszkowo-Letnisko, ul. Brzegowa
Boszkowo-Letnisko, ul. Brzegowa · Działka budowlana · 360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
272 zł / m²

Działka Boszkowo-Letnisko na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna, zagospodarowana działka w Boszkowie z drewnianym domkiem i przyczepą Niewiadów w całości ogrodzona. Na działce prąd, woda z własnej studni oraz szambo (kanalizacja 2018 rok). Atutem działki jest bliskie dojście do jeziora,( niecałe 100m) o wyjątkowej przeźroczystości, czystości oraz ła...

Działka budowlana Brzezie
Brzezie · Działka budowlana · 1106 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
95 zł / m²

Działka Brzezie na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na Brzeziu k/ Gostynia położona przy drodze, po lewej stronie jadąc od Spółdzielni Mleczarskiej do Czchorowa przed nr domu 182. Media, dobra lokalizacja....

Działka budowlana Rybno Wielkie, ul. Główna
Rybno Wielkie, ul. Główna · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 500 zł
45 zł / m²

Działka Rybno Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane 45zł m2 Działki budowlane o pow.1081 m2 - 1300 m2 = 9 działek. Położone w spokojnej ekologicznej, pięknej okolicy w pobliżu terenów rekreacyjnych: jezioro, stawy i rezerwat przyrody. Dojazd do działek drogą asfaltową 1 km od Kiszkowa, 20 km od Gniezna,40 km od Poznania. Przy drodz...

Działka rolno-budowlana Wijewo, ul. Boczna
Wijewo, ul. Boczna · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Wijewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki 30 ar w Wijewie przy ul. Bocznej, Piaski ,Chłapowskiego ,prąd, woda ,więcej info. telefonicznie....

Działka budowlana Słupia pod Bralinem
Słupia pod Bralinem · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
36 zł / m²

Działka Słupia pod Bralinem na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, mam na sprzedaż 8 działek budowlanych w malowniczej okolicy pełnej zieleni. Odległość do pobliskiego lasu to kilkaset metrów. Działki mają powierzchnię około 11 arów z ważnymi WARUNKAMI ZABUDOWY. Działki z dostępem do drogi publicznej, wody oraz energii elektrycznej(Słup bezpośred...

Działka budowlana Dąbrówka Leśna
Dąbrówka Leśna · Działka budowlana · 1030 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 000 zł
65 zł / m²

Działka Dąbrówka Leśna na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję działki budowlane z mediami w Dąbrówce Leśnej, 4 km od Obornik....

Działka budowlana Boduszewo
Boduszewo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Boduszewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną - z możliwością budowy domku jednorodzinnego z garażem w miejscowości Boduszewo na terenie Puszczy Zielonki. Na działce znajduje się studnia oraz stawek "oczko wodne" z możliwością zarybienia. W okolicy lasy, jeziora oraz miasto Murowana Goślina, w której...

Działka inwestycyjna Kalisz Centrum, al. Wolności
Kalisz Centrum, al. Wolności · Działka inwestycyjna · 1149 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 600 000 zł
3133 zł / m²

Działka Kalisz Centrum na sprzedaż
Trzypiętrowa kamienica w centrum Kalisza. Parter: recepcja, 7 pokoi biurowych, 4 WC, łazienka, 2 pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, 2 pokoje, korytarz Piętro I:sale,10 pokoi biurowych, 4 wc, korytarz Piętro II 2 sale wykładowe, 3 WC Piętro III 6 pokoi, 2 WC, korytarz Standard wykończenia: ...

Działka budowlana Trzcianka, ul. Gorzowska
Trzcianka, ul. Gorzowska · Działka budowlana · 16000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
28 zł / m²

Działka Trzcianka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Trzcianka, w województwie Wielkopolskim. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa zagrodowa. Opis działki: Działka o powierzchni 16000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski z zarybionym stawem, nieogrodzony. Dostępne media: m...

Działka budowlana Dąbrowa
Dąbrowa · Działka budowlana · 1180 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
178 zł / m²

Działka Dąbrowa na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa. Dojazd do działki: utwardzony. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1180 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz, szambo. Za około 2 lata gmina planuje doprowadzić kanal...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.