Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2977 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2797) oraz niepowtarzające się oferty agencji (180).

Działka budowlana Osiny Zosin
Osiny Zosin · Działka budowlana · 1060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 000 zł
54 zł / m²

Działka Osiny Zosin na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 6 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Zosin koło Kępna.Działki są już podzielone wystarczy wizyta u notariusza. Wzdłuż drogi przy której umiejscowione są działki przebiega prąd, woda,kanalizacja,gaz. Do Kępna jest około 4km w sasiednim Hanulinie około 1,5km znajdują się...

Działka budowlana Suchy Las, ul. Szkolna
Suchy Las, ul. Szkolna · Działka budowlana · 890 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
460 000 zł
517 zł / m²

Działka Suchy Las na sprzedaż bezpośrednio
Witam działka budowlana (nr 330/2-foto) w Suchym Lesie, 890m2 woda, prąd, gaz, kanalizacja w ulicy, działka narożnikowa, wymiary 50x17m., dłuższy bok - nieutwardzony pas jezdny o szerokości 5,5m, krótszy bok - asfaltowa ulica Szkolna....

Działka budowlana Skoki, ul. Rakojedzka
Skoki, ul. Rakojedzka · Działka budowlana · 920 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
92 zł / m²

Działka Skoki na sprzedaż bezpośrednio
Polecam atrakcyjną działkę budowlaną położoną Skokach przy ul. Rakojedzkiej. Nr działki 70/42, długość: 40 m, szerokość: 23 m. Media w drodze (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Za działką rozciąga się krajobraz z widokiem na las. Okolica jest cicha, w sąsiedztwie nowe domy. Spacerkiem do pobliskiego...

Działka budowlana Imielno
Imielno · Działka budowlana · 2125 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
56 zł / m²

Działka Imielno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w dobrej okolicy w dobrym dojazdem do drogi S5 Poznań- Bydgoszcz. Powierzchnia działki 2125 m2 z bezpośrednim dostępie do asfaltowej drogi gminnej. Do działki jest również dojazd z drogi która przebiega przez środek planowanego osiedla.Mimo , iż działka jest od ulicy dz...

Działka rolno-budowlana Koźmin
Koźmin · Działka rolno-budowlana · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
3 zł / m²

Działka Koźmin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne klasy IVa-V - 1.50ha w dwóch działkach 1.10ha, 0.40ar odległość działek około 100 metrów przyległych do drogi gminnej z drogi asfaltowej wjazd na grunty działek. Miejscowość Koźmin gmina Brudzew powiat Turek, 300 metrów od szkoły podstawowej Koźmin, możliwość przekształcenia zie...

Działka budowlana Świeca, ul. Pogodna
Świeca, ul. Pogodna · Działka budowlana · 1710 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
51 300 zł
30 zł / m²

Działka Świeca na sprzedaż bezpośrednio
Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Świeca, ul. Pogodna
Świeca, ul. Pogodna · Działka budowlana · 2060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
30 zł / m²

Działka Świeca na sprzedaż bezpośrednio
Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolna Kurowo
Kurowo · Działka rolna · 103500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 999 000 zł
29 zł / m²

Działka Kurowo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Kurowo, koło Kościana. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 103 500 m2 w kształcie prostokąta. Teren: rolny. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum: Kościan - oko...

Działka rolna Sepno
Sepno · Działka rolna · 155300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 500 000 zł
61 zł / m²

Działka Sepno na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Sepno, niedaleko Kościana. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: grunt orny. Opis działki: Działka o powierzchni 15,53 ha w kształcie rombu. Teren: grunt orny. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: własna. Odległość od centr...

Działka rolna Łagiewniki
Łagiewniki · Działka rolna · 89100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
449 500 zł
5 zł / m²

Działka Łagiewniki na sprzedaż
Działka rolna (łąka) położona w miejscowości Łagiewniki, niedaleko Kościana. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: grunt orny. Opis działki: Działka o powierzchni 89 100 m2 w kształcie trójkąta. Teren: grunt orny. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport w...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.