Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2858 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2652) oraz niepowtarzające się oferty agencji (206).

Mielżyn · Działka rolna · 9100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
6 zł / m²

Działka Mielżyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie orna 0,91 ha położoną w Mielżynie. ... dodano wczoraj

Działka rekreacyjna Imielno
Imielno · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
260 zł / m²

Działka Imielno na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż bardzo ładną działkę ROD w Imielnie pomiędzy Pobiedziskami i Gnieznem. W pobliżu znajdują się jezioro, las, droga S5, dworzec PKP Dziaka jest w peni zagospodarowana. W skad domu wchodzi: pomieszczenie gospodarcze, wiata do samochodu, piwnica na parterze: taras, salon, aneks kuchenny, łazienka; piętro podzielone jest na dwa pokoje i przedpokój Media: prąd, woda, szambo przez cały rok Jest możliwośc zameldowania... dodano wczoraj

Szczytniki · Działka budowlana · 1110 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
198 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy jeziorze, z warunkami zabudowy.... dodano wczoraj

Działka budowlana Przyprostynia, ul. Limbacha
Przyprostynia, ul. Limbacha · Działka budowlana · 1213 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
73 zł / m²

Działka Przyprostynia na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest na tzw. osiedlu swietojanskim ul.Limbacha Przyprostynia Media -Prąd na granicy -Woda na działce -Kanalizacja na granicy -Gaz w drodze -Działka ogrodzona płotem betonowym Projekt domu Samba 4 studio atrium Bloczki betonowe typu "m" 14cm x1100 szt Rury drenarskie pipelife konkret. Kierownik budowy architekt do przejęcia. Mogę również odstąpić firmę budowlana. Działka jest obsadzona zywoplotem z buczyn. Badanie archeologiczne przygotowane budynek wyznaczony na dzi... dodano przedwczoraj

Sobota, ul. Poznańska · Działka budowlana · 1307 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
138 zł / m²

Działka Sobota na sprzedaż bezpośrednio
Polecam działkę w Sobocie, koło Rokietnicy położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej (ul Poznańskiej) w zwartej zabudowie. Najbardzie korzystne położenie ze względu na czystość powietrza w okolicy Poznania. 15 km od centrum Poznania, 2 minuty jazdy do obwodnicy. Działka ma kształt prostokata, po zachodniej stronie ładne, duze iglaki, z tyłu działki piękny widok na pola. W okolicy sklep, kosciół, przysanek autobusowy, korty tenisowe. Na działce jest prąd i przyłącze kanalizacyj... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Świerkówki
Świerkówki · Działka inwestycyjna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
100 zł / m²

Działka Świerkówki na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę oraz projektem budowlanym. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z działki nr 30/7 o powierzchni 1ha. Działka posiada kształt regularny, prostokątny. Uzbrojenie stanowią następujące sieci: energia elektryczna, wodna, kanalizacyjna. Najbliższe otoczenie przedmiotowej nieruchomości stanowią zabudowa produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowym, stacja benzynowa, tereny przemysłowe oraz w dalszej odległości zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. ... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Dąbrowa, ul. Brzoskwiniowa
Dąbrowa, ul. Brzoskwiniowa · Działka budowlana · 860 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
188 000 zł
219 zł / m²

Działka Dąbrowa na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działkę o powierzchni 860m2 mieszcząca się przy ulicy Brzoskwioniowej w Dąbrowie. Do działki dołączam gotowy projekt domu parterowego o powierzchni 167m2( nazwa Della) . Cicha i spokojna okolica .W pobliżu znajduje się szkoła ,przedszkole oraz sklep spożywczy "Chata Polska". Działka znajduje się w bardzo dalekiej odległości od przewodów wysokiego napięcia.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Lipno
Lipno · Działka budowlana · 1025 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 200 zł
48 zł / m²

Działka Lipno na sprzedaż
Działka budowlana położona na nowo powstałym Osiedlu Kardynała Augusta Hlonda w miejscowości Mórkowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1025 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego gminy Lipno. Dostępne media: wodociąg w drodze, skrzynka z prądem na każdej działce. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: Smyczyna - sta...

Działka budowlana Gostyń
Gostyń · Działka budowlana · 1470 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
147 000 zł
100 zł / m²

Działka Gostyń na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Gostyń. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, usługowa . Opis działki: Działka o powierzchni 1470 m2 w kształcie prostokąt. Teren: płaski. Dostępne media: w drodze . Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Gostynia 1 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna . Rekreacja: las, park. Usługi: sklep spożywczy....

Działka budowlana Dąbcze
Dąbcze · Działka budowlana · 3800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
304 000 zł
80 zł / m²

Działka Dąbcze na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbcze. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną. Istnieje możliwość podziału działki Opis działki: Działka o powierzchni 3800 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz w drodze . Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny, linie komunikacji podmiejskiej. Odległość od centrum Leszna, 7 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne. Rekreacja: las, zalew. Usługi: sklep spożywczo-p...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.