Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2958 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2783) oraz niepowtarzające się oferty agencji (175).

Działka budowlana Boduszewo
Boduszewo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Boduszewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną - z możliwością budowy domku jednorodzinnego z garażem w miejscowości Boduszewo na terenie Puszczy Zielonki. Na działce znajduje się studnia oraz stawek "oczko wodne" z możliwością zarybienia. W okolicy lasy, jeziora oraz miasto Murowana Goślina, w której...

Działka budowlana Szczytniki
Szczytniki · Działka budowlana · 916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
164 880 zł
180 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną 21,5 x 27,5 w Szczytnikach, gmina Kórnik, oddalona 10 minut od Ronda Rataje. Dojazd drogą ekspresową. Działka położona na nowym, dużym osiedlu Bajkowym, domów jednorodzinnych. W cichej, malowniczej okolicy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontak...

Działka rolna Atanazyn, Atanazyn
Atanazyn, Atanazyn · Działka rolna · 37500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
3 zł / m²

Działka Atanazyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Łąkę położona w miejscowości Atanazyn Gminna Szamocin nr. działki 37 pow. 3,75 ha...

Działka rekreacyjna Czarnków
Czarnków · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Czarnków na sprzedaż bezpośrednio
Działka 400 m2 ,zadbana z doskonałą ziemią do uprawy warzyw.Drzewa owocowe, maliny,czarna porzeczka, winogrono.Mała szklarnia folowa, murowane pomieszczenie gospodarcze ....

Działka rekreacyjna Wągrowiec
Wągrowiec · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
100 zł / m²

Działka Wągrowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę ogrodową o charakterze rekreacyjnym. Działka znajduje się na terenie Rod Kolejarz w Wągrowcu. Domek murowany o powierzchni 35m z aneksem kuchennym, częścią wypoczynkową, łazienką i magazynem oraz tarasem ( 12m). Teren wokół domku ciekawie zagospodarowany, z placem zabaw dla d...

Działka rolna Nowa Wieś Książęca
Nowa Wieś Książęca · Działka rolna · 270000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 890 000 zł
7 zł / m²

Działka Nowa Wieś Książęca na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną 27 ha w jednym kawałku szczegóły telefonicznie lub w wiadomości prywatnej. ...

Działka leśna Chynowa
Chynowa · Działka leśna · 14500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
7 zł / m²

Działka Chynowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 70 letni las sosnowy o powierzchni 1,45 ha zlokalizowany w miejscowości Chynowa w powiecie ostrowskim w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego. Malownicza okolica, BARDZO DOBRA LOKALIZACJA, 3km od obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego....

Działka budowlana Krzyszkowo
Krzyszkowo · Działka budowlana · 736 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 680 zł
130 zł / m²

Działka Krzyszkowo na sprzedaż
Polecam do sprzedaży ładnie położone działki w miejscowości Krzyszkowo gm. Rokietnica. Powierzchnie dostępnych działek to 736 m2 i 762 m2. Działki leżą wśród nowej zabudowy mieszkaniowej, blisko lasu, jeziora, licznych sklepów, punktów usługowych itp. Położenie względem stron świata: wjazd od...

Działka budowlana Rostworowo, ul. Świerkowa
Rostworowo, ul. Świerkowa · Działka budowlana · 1132 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
110 zł / m²

Działka Rostworowo na sprzedaż
Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Rostworowo gm Rokietnica. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem budowy domu jednorodzinnego parter + poddasze użytkowe. Uzbrojenie w P.W.G.K.T. drodze pozbrukowej. Działka zna...

Działka budowlana Poznań Morasko, ul. Franciszka Jaśkowiaka
Poznań Morasko, ul. Franciszka Jaśkowiaka · Działka budowlana · 1450 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
390 000 zł
269 zł / m²

Działka Poznań Morasko na sprzedaż
Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Poznaniu na Morasku. Działka posiada warunki zabudowy na dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, powierzchnia zabudowy działki to 15,5%. Warunki zabudowy pozwalają wybudowanie bliźniaka. Łatwy i szybki dojazd do centrum Poznania....

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.