Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

2858 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2652) oraz niepowtarzające się oferty agencji (206).

Działka budowlana Stare
Stare · Działka budowlana · 1002 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
55 zł / m²

Działka Stare na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1002 m2 w miejscowości Stare koło Wągrowca gmina Rogoźno. Działka znajduje się w zacisznym miejscu blisko lasu. W pobliżu znajdują się dwa jeziora -Starskie i Małe dlatego może być rekreacyjna. Dzialka jest ogrodzona wokół płotu osadzonych jest 75 srebrnych ś...

Działka budowlana Skobielice
Skobielice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Skobielice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni 3000 m2 (30 a). Działka znajduje się w miejscowości Skobielice przy drodze wojewódzkiej 473. Bezproblemowy dostęp do wykonania przyłączy: prąd, woda, telefon. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni około 50 m2. Działka w pełni ogro...

Działka rekreacyjna Ostrowo
Ostrowo · Działka rekreacyjna · 250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
256 zł / m²

Działka Ostrowo na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedaży działkę letniskową z domkiem położoną przy lesie nad jeziorem powidzkim w miejscowości Ostrowo Stare bisko wiatraka , 200m od jeziora mała zaciszna i płytka plaża . Działka ogrodzona . W domku 2 pokoje, kuchnia z wyposażeniem ,łazienka oraz taras . Domek remontowałem rok temu ...

Działka rolno-budowlana Kokorzyn, ul. Ogrodowa
Kokorzyn, ul. Ogrodowa · Działka rolno-budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
40 zł / m²

Działka Kokorzyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w centrum miejscowości Kokorzyn, ul. Ogrodowa. Na działce doprowadzona jest kanaliza. Prąd, woda, gaz w drodze. Działka jest oznaczona jako Mieszkalno-rolno-usługowa. Wymiary: 76m front, 46m bok....

Bruszczewo, ul. Przysiecka · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
50 zł / m²

Działka Bruszczewo na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż działkkę usytuowaną w korzystnej lokalizacji w śród domów jednorodzinnych w miejcowości Bruszczewo...

Daniszew · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
5 zł / m²

Działka Daniszew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Grunt Orny 1ha III klasa...

Działka rekreacyjna Jaryszki
Jaryszki · Działka rekreacyjna · 296 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
152 zł / m²

Działka Jaryszki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z murowanym domkiem na terenie Jaryszek, gmina Kórnik. Działka o powierzchni 296m². Domek dwupokojowy z łazienką, kuchnią. W domku: kominek, bieżąca woda cały rok (ciepła woda z bojlera), prąd, szambo. ...

Działka Leszno
Leszno · 18900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 134 000 zł
60 zł / m²

Działka Leszno na sprzedaż
Działka rolna w Przybyszewie k. Leszna. Położona w przepięknej okolicy w planach nowo powstające osiedle domków otoczona terenami zielonymi (lasy, łąki). Aktualnie brak mediów, w najbliższej przyszłości zostaną przyłączone....

Działka budowlana Krzycko Wielkie
Krzycko Wielkie · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
118 500 zł
79 zł / m²

Działka Krzycko Wielkie na sprzedaż
Działka o powierzchni 1500 m2 położona w okolicach Krzycka Wielkiego, w odległości 10 km od Leszna. Działka w trakcie podziału, ewentualna wielkość wydzielonej działki do uzgodnienia. Wydane warunki zabudowy. Zlokalizowana w bardzo ładnej i cichej okolicy położonej w pobliżu jeziora Gołanickieg...

Działka budowlana Leszno
Leszno · Działka budowlana · 924 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
70 zł / m²

Działka Leszno na sprzedaż
Działka budowlana, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca. Przeznaczenie dopuszczalne: działalność gospodarcza o charakterze nieuciążliwym. W promieniu kilometra znajdują się: szkoła, sklepy i ...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.