Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

2954 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2779) oraz niepowtarzające się oferty agencji (175).

Działka budowlana Zielątkowo, ul. Leśna
Zielątkowo, ul. Leśna · Działka budowlana · 801 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
156 zł / m²

Działka Zielątkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka pod dom jednorodzinny lub bliźniak w Zielątkowie, gm. Suchy Las, ul.Leśna. Media w drodze (prąd, woda,gaz), kanalizacja będzie wykonana w VI.2018r. Front - 20 m. Działka przy drodze asfaltowej z chodnikiem. Aktualny plan miejscowy. ...

Działka budowlana Kościelec
Kościelec · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
50 zł / m²

Działka Kościelec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lub wynajmę działkę w Kościelcu o wszystkie informacje udzielam drogą telefoniczną...

Działka budowlana Łaziska
Łaziska · Działka budowlana · 2181 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 249 zł
29 zł / m²

Działka Łaziska na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKA W ŁAZISKACH NA SPRZEDAŻ Łaziska, działki na sprzedaż, grunty na sprzedaż w Łaziskach Przedmiotem oferty jest niezabudowana, płaska i prostokątna działka o pow. 2181m2 we wsi Łaziska gm. Wągrowiec Działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 190 z Wągrowca do G...

Działka rekreacyjna Orkowo
Orkowo · Działka rekreacyjna · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
21 000 zł
5 zł / m²

Działka Orkowo na sprzedaż bezpośrednio
Cześć mam do sprzedania działkę koło warty w Orkowie...

Działka budowlana Kobylniki
Kobylniki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
70 zł / m²

Działka Kobylniki na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż działki budowlane różniej powierzchni Więcej informacji udzielę telefonicznie zapraszam do Kontaktu...

Działka rekreacyjna Lusowo
Lusowo · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
86 zł / m²

Działka Lusowo na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania mam działke rekreacyjnąnad jeziorem lusowskim . Pow 350m2 . Prąd i woda w trakcie ralizacji. Dzialka na zasadach wspolnoty. Wszelkie oplaty inwestycyjne uregulowane. W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Mściszewo
Mściszewo · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
135 zł / m²

Działka Mściszewo na sprzedaż bezpośrednio
Powierzchnia działki 2000 m2 - kształt prostokąt - szerokość frontu 40 m - wzdłuż głównej drogi gruntowej. Możliwość podziału na 2 lub więcej działek, bo jest to działka narożnikowa. Do bocznej drogi gminnej działka przylega swym drugim bokiem o długości około 50 m. - PEŁNE UZBROJENIE - woda, gaz...

Działka budowlana Rokietnica, ul. Witkowa
Rokietnica, ul. Witkowa · Działka budowlana · 5800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 450 000 zł
250 zł / m²

Działka Rokietnica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rokietnica Dojazd do działki: droga asfaltowa Przeznaczenie: pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Opis działki: Działka o powierzchni 5800m2, w kształcie prostokąta Teren: wokół zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Dostępne media: woda, prąd Opis lokaliz...

Działka Dachowa, ul. Okrężna
Dachowa, ul. Okrężna · 15508 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 550 000 zł
100 zł / m²

Działka Dachowa na sprzedaż
Działka rolna w trakcie procedury planistycznej, położona w miejscowości Dachowa, w gminie Kórnik. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Przeznaczenie: w projekcie planu zagospodarowania przestrzennego zabudowa jednorodzinna Opis działki: Działka o powierzchni 15506 m2 w kształcie prostokątnym. ...

Działka rolna Olimpia
Olimpia · Działka rolna · 64300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
695 000 zł
11 zł / m²

Działka Olimpia na sprzedaż
Do sprzedania działka o pow 6,43 ha niedaleko zjazdu z autostrady A2 w miejscowości Olimpia. Działka wyjątkowo dobrze skomunikowana z Warszawą - 1,5 h , Poznaniem - 1 h , Łódź - 40 min Działka położona w lesie w obrębie Złotogórskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego. Wymiary : 495 x 130 m - dzi...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.