Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2675 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2444) oraz niepowtarzające się oferty agencji (231).

Janiszew · Działka rolna · 6400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
9 zł / m²

Działka Janiszew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania zabudowana działka rolna o powierzchni 0,64ha w Janiszewie gm. Brudzew. W skład zabudowań wchodzi budynek mieszkalny o pow. użyt. 61m2 z cegły pełnej pokryty blachą z przyłączami wody oraz prądu, budynek gospodarczy o pow. 50m2 murowany z cegły pełnej. Więcej informacji pod nr tel. po... dodano wczoraj

Działka budowlana Komorniki
Komorniki · Działka budowlana · 879 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 480 zł
120 zł / m²

Działka Komorniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę (lub działki) bezpośrednio w Komornikach ( gm. Kleszczewo) o powierzchni 879m2, 120pln/m2, cena do negocjacji. Okolica spokojna w pobliżu nowych zabudowań, szkoły, poczty, marketów, media wzdłuż drogi oraz 2 km do wjazdu na S5 i A2. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem tel.... dodano wczoraj

Stępocin · Działka rolna · 51000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
8 zł / m²

Działka Stępocin na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia rolna 3H + 2 H żwirowni... dodano wczoraj

Działka budowlana Ostrów Wielkopolski Wenecja, Agnieszki Osieckiej, Czesława Niemena
Ostrów Wielkopolski Wenecja, Agnieszki Osieckiej, Czesława Niemena · Działka budowlana · 743 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
116 000 zł
156 zł / m²

Działka Ostrów Wielkopolski Wenecja na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane na Osiedlu Wenecja, przy ulicach Czesława Niemena i Agnieszki Osieckiej (dawniej tzw. Stare Torowisko). Działki znajdują się w spokojnej okolicy. Są nieogrodzone, mają dostęp do mediów – woda, kanalizacja, prąd, gaz w drodze – do podłączenia. W sąsiedztwie dom... dodano wczoraj

Działka budowlana Boruja
Boruja · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
31 zł / m²

Działka Boruja na sprzedaż bezpośrednio
Kompleks działek budowlanych w miejscowości Boruja przy drodze asfaltowej na peryferiach wsi w pobliżu Jeziora Kuźnica.(700m) Wielkość działek 1300 - 1600mkw. Działki posiadają warunki zabudowy zabudowy. Ogłoszenie dotyczy działek 588/13 oraz 588/25 Na działce 588/25 znajduje się czynna studni... dodano wczoraj

Działka budowlana Miękowo, ul. Kolejowa
Miękowo, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 844 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
153 zł / m²

Działka Miękowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę w Miękowie, na ulicy Kolejowej, gmina Czerwonak. Wymiary 21,1 x 40m. Do działki prowadzi droga asfaltowa, przystanek autobusowy znajduję się w odległości około 350 m. Działka nie jest obciążona kredytem, założona księga wieczysta. W celu uzyskanie dodatkowych informa... dodano przedwczoraj

Kalisz Centrum · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 900 000 zł
792 zł / m²

Działka Kalisz Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Kaliszu pod budownictwo wielorodzinne z warunkami zabudowy... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Brodnica
Brodnica · Działka budowlana · 2600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
42 zł / m²

Działka Brodnica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Żurawiec. Dojazd do działki:droga asflatowa. Przeznaczenie: Budowa Domu. Opis działki: Działka o powierzchni 2600m2 w kształcie Prostokąta. Numer Działki ewidencyjnej 79/2. Teren: Płaski. Dostępne media: prąd,woda. Opis lokalizacji: Komunikacja...

Działka budowlana Kościan, ul. Gostyńska
Kościan, ul. Gostyńska · Działka budowlana · 18910 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 323 700 zł
70 zł / m²

Działka Kościan na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kościan. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa usługowa lub mieszkaniowa. Opis działki: Działka o powierzchni 18 910 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji: ...

Działka Osieczna
Osieczna · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
50 zł / m²

Działka Osieczna na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Osieczna. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa zagrodowa. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równinny. Dostępne media: prąd w granicy działki, woda w drodze. Opis lokalizacji: Komunikacja...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.