Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2946 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2769) oraz niepowtarzające się oferty agencji (177).

Działka rolno-budowlana Wijewo, ul. Boczna
Wijewo, ul. Boczna · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Wijewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki 30 ar w Wijewie przy ul. Bocznej, Piaski ,Chłapowskiego ,prąd, woda ,więcej info. telefonicznie.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Słupia pod Bralinem
Słupia pod Bralinem · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
36 zł / m²

Działka Słupia pod Bralinem na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, mam na sprzedaż 8 działek budowlanych w malowniczej okolicy pełnej zieleni. Odległość do pobliskiego lasu to kilkaset metrów. Działki mają powierzchnię około 11 arów z ważnymi WARUNKAMI ZABUDOWY. Działki z dostępem do drogi publicznej, wody oraz energii elektrycznej(Słup bezpośred... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Dąbrówka Leśna
Dąbrówka Leśna · Działka budowlana · 1070 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
61 zł / m²

Działka Dąbrówka Leśna na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję działki budowlane z mediami w Dąbrówce Leśnej, 4 km od Obornik.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Boduszewo
Boduszewo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Boduszewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną - z możliwością budowy domku jednorodzinnego z garażem w miejscowości Boduszewo na terenie Puszczy Zielonki. Na działce znajduje się studnia oraz stawek "oczko wodne" z możliwością zarybienia. W okolicy lasy, jeziora oraz miasto Murowana Goślina, w której... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Szczytniki
Szczytniki · Działka budowlana · 916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
164 880 zł
180 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną 21,5 x 27,5 w Szczytnikach, gmina Kórnik, oddalona 10 minut od Ronda Rataje. Dojazd drogą ekspresową. Działka położona na nowym, dużym osiedlu Bajkowym, domów jednorodzinnych. W cichej, malowniczej okolicy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontak... dodano przedwczoraj

Działka rolna Atanazyn, Atanazyn
Atanazyn, Atanazyn · Działka rolna · 37500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
3 zł / m²

Działka Atanazyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Łąkę położona w miejscowości Atanazyn Gminna Szamocin nr. działki 37 pow. 3,75 ha... dodano przedwczoraj

Działka rekreacyjna Czarnków
Czarnków · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Czarnków na sprzedaż bezpośrednio
Działka 400 m2 ,zadbana z doskonałą ziemią do uprawy warzyw.Drzewa owocowe, maliny,czarna porzeczka, winogrono.Mała szklarnia folowa, murowane pomieszczenie gospodarcze .... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Czarnków
Czarnków · Działka inwestycyjna · 78000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 790 000 zł
23 zł / m²

Działka Czarnków na sprzedaż
Urokliwe siedlisko. Duży wszechstronny dom z 2002 roku, o pow. 345 m2 składa się z salonu 120 m2, kilku sypialni (każda z łazienką), dużego tarasu ( 70m2). Drugi budynek o pow. 190 m2 to również pokoje z łazienkami oraz mała restauracja. Dodatkowo stajnia z siodlarnią (pełnowymiarowe boksy), budynek... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego · Działka inwestycyjna · 1817 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
908 500 zł
500 zł / m²

Działka Poznań na sprzedaż
Polecam do kupna nieruchomość gruntową położoną w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego. Działka o powierzchni 1817 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (nr XLVI/698/VI/2013) na działalność (4U/MN) pod zabudowę usługową lub mieszkaniową. Plan określa: - powierzchnia zab...

Działka budowlana Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
500 zł / m²

Działka Poznań na sprzedaż
Nieruchomość niezabudowana położona w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przesterznnego (nr XLVI/VI/2013) symbolem 1MWi 2MW przeznaczona na zabudowę wielorodzinną typu Willa miejska. Plan obejmuje: - dopuszcza się lokalizację: a) usług w parterach budy...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.