Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2800 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2594) oraz niepowtarzające się oferty agencji (206).

Działka rekreacyjna Poznań Ławica, ul. Jana Brzechwy
Poznań Ławica, ul. Jana Brzechwy · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
73 zł / m²

Działka Poznań Ławica na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie Sprzedam ogródek działkowy R.O.D " Wypoczynek " przy ul. Brzechwy. Świetna lokalizacja działek blisko lotnisko Ławica, osiedle bajkowe, lasek marceliński itd. Prosty szybki dojazd z miasta samochodem lub autobusem który podjeżdża pod same działki :) Działka 300m2 z altaną, kilka ła... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Baranowo, ul. Ruczaj
Baranowo, ul. Ruczaj · Działka budowlana · 803 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
289 080 zł
360 zł / m²

Działka Baranowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 803 mkw zlokalizowaną w podpoznańskim Baranowie przy ul. Ruczaj na willowym osiedlu 15 min od ścisłego centrum miasta. Media w trakcie podłączania . Znakomicie położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie strefy parkowej ze stawami i starodrzewi... dodano przedwczoraj

Unisław · Działka rolna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
368 000 zł
9 zł / m²

Działka Unisław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne klasy IIIA położone w miejscowości Unisław k. Krotoszyna.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Pyzdry
Pyzdry · Działka budowlana · 648 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
106 zł / m²

Działka Pyzdry na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w centrum Pyzdr blisko Przychodni lekarskiej sklepów i Urzędu.Pod tą działkę jest już zrobiony projekt domu z garażem indywidualnie przez biuro architektoniczne są również załatwione wszystkie pozwolenia i wydana jest już zgoda na budowę13.01.2017.Na działce są przyłącza doprowadzon... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne · Działka budowlana · 402 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
246 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana nr 1528, nadaje się na zabudowę szeregową... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Myjomice
Myjomice · Działka budowlana · 901 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 000 zł
46 zł / m²

Działka Myjomice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Wszystkie media. Rozpoczęta budowa ( wymurowane zero) projekt domu plus wszystkie pozwolenia. Gorąco polecam... dodano przedwczoraj

Pniewy · Działka inwestycyjna · 19750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 400 000 zł
71 zł / m²

Działka Pniewy na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Pniewach z aktywacją gospodarczą położona bezpośrednio przy drodze krajowej 92. Powierzchnia 1,98 ha, teren równy, płaski. Idealne pod wszelką działalność - doskonały dojazd do Poznania i wylot w kierunku zachodnim. Bezpośrednio przy głównej ulicy, w okolicy inne firmy i duże przedsiębiors... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Brodnica
Brodnica · Działka budowlana · 2600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
42 zł / m²

Działka Brodnica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Żurawiec. Dojazd do działki:droga asflatowa. Przeznaczenie: Budowa Domu. Opis działki: Działka o powierzchni 2600m2 w kształcie Prostokąta. Numer Działki ewidencyjnej 79/2. Teren: Płaski. Dostępne media: prąd,woda. Opis lokalizacji: Komunikacja...

Działka budowlana Kościan, ul. Gostyńska
Kościan, ul. Gostyńska · Działka budowlana · 18910 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 323 700 zł
70 zł / m²

Działka Kościan na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kościan. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa usługowa lub mieszkaniowa. Opis działki: Działka o powierzchni 18 910 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji: ...

Działka Osieczna
Osieczna · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
50 zł / m²

Działka Osieczna na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Osieczna. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa zagrodowa. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równinny. Dostępne media: prąd w granicy działki, woda w drodze. Opis lokalizacji: Komunikacja...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.