Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2945 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2768) oraz niepowtarzające się oferty agencji (177).

Działka rolna Marcinki
Marcinki · Działka rolna · 22300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
106 000 zł
5 zł / m²

Działka Marcinki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2,23 ha przylegające do drogi utwardzonej w miejscowości Marcinki gmina Kobyla Góra....

Działka budowlana Mrowino, ul. Tarnowska
Mrowino, ul. Tarnowska · Działka budowlana · 1101 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
114 zł / m²

Działka Mrowino na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka 1101m2 prostokątna z przeznaczeniem pod budowę (wystawione warunki zabudowy), położona w Mrowinie przy ulicy Tarnowskiej. Uzbrojenie PWG w drodze przed działką. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, niezabudowane działki gruntowe oraz tereny upraw polowych. Centrum Mrowina...

Działka rekreacyjna Złotniki
Złotniki · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
65 zł / m²

Działka Złotniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam zadbaną działkę z domkiem drewnianym (prąd,woda), drzewka owocowe, winogrono, borówki, porzeczki itp. Powierzchnia działki 400m2. (wjazd autem bez ograniczeń)...

Działka budowlana Głębocko
Głębocko · Działka budowlana · 1145 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
91 600 zł
80 zł / m²

Działka Głębocko na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana położona na skraju Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, za Murowaną Gośliną. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również jezioro Worowskie (obszar chroniony - Natura ...

Działka rekreacyjna Poznań Smochowice
Poznań Smochowice · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
83 zł / m²

Działka Poznań Smochowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem drewnianym. Na działce jest prąd i woda. Domek składa się z pokoju i zabudowanego przedsionka, za domem jest skrytka na narzędzia i wc z szambem. Na działce znajdują się drzewa owocowe i krzewy ozdobne. Powierzchnia działki 300m, wielkość domku 4m x 5m. Lokaliz...

Działka budowlana Pogorzela
Pogorzela · Działka budowlana · 1145 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
81 000 zł
71 zł / m²

Działka Pogorzela na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1145m²w miejscowości Pogorzela powiat Gostyń - szerokość 25m...

Działka rolna Fałkowo
Fałkowo · Działka rolna · 70390 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 100 000 zł
30 zł / m²

Działka Fałkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną 6 klasa (na mapie nr 163/4) . Działka w studium zagospodarowania przeznaczona na cele osadnicze. Działka bezpośrednio przy nowej drodze S5. (widać na załączonej mapie). Działka obok nr 163/2 jest już podzielona na działki budowlane. Cena 30 zł/m2 do negocjacji. BEZ POŚREDNIKÓW...

Działka budowlana Lasocice
Lasocice · Działka budowlana · 889 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 785 zł
65 zł / m²

Działka Lasocice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Lasocice. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: Dom jednorodziny. Opis działki: Działka o powierzchni 889 m2 w kształcie prostokąta. Teren: Płaski . Dostępne media: Prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusowa podm...

Działka budowlana Dąbrowa
Dąbrowa · Działka budowlana · 25700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 084 000 zł
120 zł / m²

Działka Dąbrowa na sprzedaż
Działka położona w Dąbrowie, gmina Dopiewo, powiat poznański. Dojazd do działki drogą asfaltową cichą. Działka znajduje się na płaskim terenie. Właścicielem przyległego terenu jest developer, który najprawdopodobniej planuje tam budowę osiedla. Teren jest położony bezpośrednio przy Skórzewie, bar...

Działka budowlana Kąkolewo, ul. Wesoła
Kąkolewo, ul. Wesoła · Działka budowlana · 1292 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
85 zł / m²

Działka Kąkolewo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kąkolewo. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: dom jednorodziny. Opis działki: Działka o powierzchni 1292 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusow...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.