Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2689 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2458) oraz niepowtarzające się oferty agencji (231).

Kalisz Centrum · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 900 000 zł
792 zł / m²

Działka Kalisz Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Kaliszu pod budownictwo wielorodzinne z warunkami zabudowy... 5 dni temu

Działka budowlana Garby
Garby · Działka budowlana · 932 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
215 000 zł
231 zł / m²

Działka Garby na sprzedaż bezpośrednio
5 dni temu

Turek, ul. Leśna · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 000 zł
84 zł / m²

Działka Turek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane o pow.0,0887 ha i 0,0921 ha w Turku przy ulicy Leśnej.... 6 dni temu

Działka rolno-budowlana Rosocha-Kolonia
Rosocha-Kolonia · Działka rolno-budowlana · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
189 000 zł
35 zł / m²

Działka Rosocha-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z gruntem rolnym z przeznaczeniem na budowę. Działeczka w bardzo fajnej lokalizacji - Rosocha Kolonia, 62-590, 10 km do Konina, 5 km do Goliny, cisza i spokój, dojazd drogą asfaltową, w okolicy co raz więcej nowych zabudowań. Działkę można przeznaczyć na budowę domu jak i na zakład ... 6 dni temu

Działka budowlana Piechanin
Piechanin · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
100 zł / m²

Działka Piechanin na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduję się w atrakcyjnej okolicy, nie daleko Czempinia. Jest ogrodzona. Doprowadzone jest przyłącze wody i prądu. Dodatkowo na działce znajduję się studnia (wykopana na 6 kręgów) oraz solidny, duży garaż o powierzchni ok. 36m2.... 6 dni temu

Działka budowlana Suchorzew
Suchorzew · Działka budowlana · 1191 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 999 zł
59 zł / m²

Działka Suchorzew na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1191m2. W kształcie ustawnego prostokąta, na którym można zrealizować niemal każdy projekt domu. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Niedaleko jest kościół, dworzec PKP, a także sklep spożywczy. Wja... 6 dni temu

Działka rolna Śniaty
Śniaty · Działka rolna · 17300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
4 zł / m²

Działka Śniaty na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaz grunt rolny o powirzchni 1ha 73ary. Na ktorym znajduja sie drzewa jak na foto. Pole znajduje sie w Sniatach gmina Wielichowo 23 kilometry od Rakoniewic wiecej informacji pod nr tel. ... 6 dni temu

Działka budowlana Dąbcze, ul. Polna
Dąbcze, ul. Polna · Działka budowlana · 1112 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
135 zł / m²

Działka Dąbcze na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbcze. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1112 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe ...

Działka budowlana Leszno Gronowo, ul. św. Maksymiliana Kolbe
Leszno Gronowo, ul. św. Maksymiliana Kolbe · Działka budowlana · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
200 zł / m²

Działka Leszno Gronowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Leszno- Gronowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową i utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 800 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: w drodze: prąd, gaz ziemny, woda, ka...

Działka budowlana Leszno Gronowo, ul. św. Maksymiliana Kolbe
Leszno Gronowo, ul. św. Maksymiliana Kolbe · Działka budowlana · 637 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
127 400 zł
200 zł / m²

Działka Leszno Gronowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Leszno- Gronowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową i utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 637 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: w drodze; prąd, gaz ziemny, woda, ka...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.