Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

2855 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2649) oraz niepowtarzające się oferty agencji (206).

Działka rolna Chwałkowo
Chwałkowo · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
245 000 zł
7 zł / m²

Działka Chwałkowo na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż w dwóch kawałkach ziemia 3,74ha i 3,50ha.cena za hektar 70000,00zł.63-840 Krobia miejscowość Chwałkowo....

Działka rolna Przedecz, ul. 3 maja
Przedecz, ul. 3 maja · Działka rolna · 2015 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
10 zł / m²

Działka Przedecz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 20 arów ziemi rolnej klasy IV. Grunt znajduje się w Przedczu przy ul. 3 Maja. Cena podlega negocjacji....

Działka rolno-budowlana Miechcin
Miechcin · Działka rolno-budowlana · 4246 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
26 zł / m²

Działka Miechcin na sprzedaż bezpośrednio
Witam Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4246 m2. działka znajduje się w Miechcinie. Dojazd na działkę z drogi asfaltowej. Prąd znajduje się przy działce (słup), woda przy działce. szerokość działki od drogi asfaltowej 15 metrów długość 150 metrów. Cena do negocjacji. Działka z...

Działka budowlana Błociszewo
Błociszewo · Działka budowlana · 1429 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
70 zł / m²

Działka Błociszewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1429m2 z kompleksu 6 działek położonych w Błociszewie woj.Wielkopolskie powiat Śremski Gmina Śrem. w pobliżu las,2x sklep, kościół zabytkowy malowniczy krajobraz.Do miasta śrem 10 minut. Działki posiadają kanalizację,prąd,wodę,gaz. Pozostałe dzi...

Działka inwestycyjna Pleszew
Pleszew · Działka inwestycyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 990 000 zł
100 zł / m²

Działka Pleszew na sprzedaż bezpośrednio
Działka jest z uchwalonym MPZP jako działka przemysłowa, w sąsiedztwie nowo powstałej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 350 m od drogi asfaltowej która w roku 2017 ma być remontowana i przedłużona do ul. Piaskowej (ul.Wschodnia) wymiary ok. 100m x 200 m. Z 2 stron ogrodzona. Na t...

Gruszczyn · Działka budowlana · 1110 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
234 zł / m²

Działka Gruszczyn na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjnie położona działka w Gruszczynie w okolicach ul. Katarzyńskiej. Działka ma kształt kwadratu. Media w ulicy....

Działka rolno-budowlana Dzierzążenko
Dzierzążenko · Działka rolno-budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
320 000 zł
40 zł / m²

Działka Dzierzążenko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością przeznaczenia na działki budowlane. Działka znajduje się 3km od Złotowa w cichej i spokojnej wsi Dzierzążenko, dojazd do działki drogą utwardzoną gminną w sąsiedztwie domków jednorodzinnych , w pobliżu działki nie ma uciążliwych działalności , przez działkę pr...

Działka budowlana Leszno Gronowo, ul. Gronowska
Leszno Gronowo, ul. Gronowska · Działka budowlana · 2436 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
172 zł / m²

Działka Leszno Gronowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Leszno. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni: 2436 m2 w kształcie stożka. Teren: płaski, bez ogrodzenia. Dostępne media: wszystkie media w drodze przy działce. Okolice dział...

Działka budowlana Smyczyna
Smyczyna · Działka budowlana · 2688 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
201 000 zł
75 zł / m²

Działka Smyczyna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Smyczyna. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2688 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda w drodze. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudo...

Działka budowlana Leszno, ul. gen. Józefa Bema
Leszno, ul. gen. Józefa Bema · Działka budowlana · 1056 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
270 zł / m²

Działka Leszno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Leszno. Dojazd do działki: drogą asfaltową, z kostki, Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, cicha działalność gospodarcza. Opis działki: Działka o powierzchni 1056 m2 w kształcie prostokąta, z wybudowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni 40 m2. ...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.