Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2909 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2703) oraz niepowtarzające się oferty agencji (206).

Działka rolno-budowlana Koźlątków
Koźlątków · Działka rolno-budowlana · 1454 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
47 zł / m²

Działka Koźlątków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 1454m w gminie Lisków. Działka częściowo ogrodzona. Zabudowana budynkiem gospodarczym z pustaka, dach pokryty blachą o powierzchni ok. 30m. Na działce znajduje się również murowana piwnica (ziemianka). Dojazd do posesji drogą asfaltową. Cicha, spokojna okolica, niedale...

Wygoda, Wygoda · Działka budowlana · 810 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
74 zł / m²

Działka Wygoda na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Dzialka znajduje sie w malej miejscowosci ....

Działka budowlana Bolechówko, ul. Lipowa 42
Bolechówko, ul. Lipowa · Działka budowlana · 15527 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
934 320 zł
60 zł / m²

Działka Bolechówko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow . 15527 m2 w Bolechówku gmina Czerwonak wlkp. Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje powstanie na tej ziemi działek budowlanych .Wszystkie media: kanalizacja, gaz i prąd znajdują się przy działce . Działka numer 489/1 znajduje się przy ulicy Lip...

Działka budowlana Błażejewo Błażejewko, ul. Wrzosowa
Błażejewo Błażejewko, ul. Wrzosowa · Działka budowlana · 1641 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
299 000 zł
182 zł / m²

Działka Błażejewo Błażejewko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piekna działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Błażejewku przy ul. Wrzosowej. Dzialka bez obciażen hipotecznych, jedyny wlasicicel. Uwaga-pierwsze zdjecie jest najbardziej aktualne -zrobione w marcu 2017 (wycięte zostały krzaki) Dzialka oddalona 100 m od jeziora, znajduje się wewnąt...

Mielżyn · Działka rolna · 9100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
6 zł / m²

Działka Mielżyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie orna 0,91 ha położoną w Mielżynie. ...

Działka rekreacyjna Imielno
Imielno · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
260 zł / m²

Działka Imielno na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż bardzo ładną działkę ROD w Imielnie pomiędzy Pobiedziskami i Gnieznem. W pobliżu znajdują się jezioro, las, droga S5, dworzec PKP Dziaka jest w peni zagospodarowana. W skad domu wchodzi: pomieszczenie gospodarcze, wiata do samochodu, piwnica na parterze: taras, salon,...

Szczytniki · Działka budowlana · 1110 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
198 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy jeziorze, z warunkami zabudowy....

Działka budowlana Leszno
Leszno · Działka budowlana · 633 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 300 zł
100 zł / m²

Działka Leszno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbcze. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 633 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Ter...

Działka budowlana Leszno
Leszno · Działka budowlana · 969 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
106 590 zł
110 zł / m²

Działka Leszno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Osieczna-Stanisławówka. Dojazd do działki: drogą publiczną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna zgodna z planem zagospodarowania przestrzennego. Opis działki: Działka o powierzchni 969 m2 w kształcie prostokąta. Obszar chroniony ekologicznie "Natura...

Działka budowlana Lipno, ul. Jeżynowa
Lipno, ul. Jeżynowa · Działka budowlana · 1242 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
64 zł / m²

Działka Lipno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Lipno. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1242 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: stara zabudowa jednorodz...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.