Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2688 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2457) oraz niepowtarzające się oferty agencji (231).

Działka budowlana Pięczkowo
Pięczkowo · Działka budowlana · 1136 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 440 zł
40 zł / m²

Działka Pięczkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Pięczkowo na terenie zamkniętym z widokiem na las.W pobliżu szkoła,dworzec kolejowy,sklepy...

Działka budowlana Rychwał
Rychwał · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 500 zł
35 zł / m²

Działka Rychwał na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana uzbrojona, w miłym spokojnym miejscu, przy trasie Konin-Kalisz na obrzeżach Rychwała .Korzystna cena 35 zł za metr kwadratowy,. jeszcze do negocjacji. Szczegóły na telefon....

Łokacz Mały · Działka budowlana · 645 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
70 zł / m²

Działka Łokacz Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 645 m2. Możliwość oglądnięcia działki po uprzednim umówieniu się. Wszelkie informacje pod numerem telefonu....

Działka budowlana Długa Goślina
Długa Goślina · Działka budowlana · 3009 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
61 zł / m²

Działka Długa Goślina na sprzedaż bezpośrednio
Witam Nam na sprzedaż działkę o powierzchni 3009m2 Działka znajduje się w Długiej Goślinie ma wydane pozwolenie na budowę. Projekt domu,założony dziennik budowy. Tylko budować!!!! Na działce podłączony prąd. Zainteresowanych proszę o kontakt a pewnie się dogadamy(cena do negocjacji) Pozdraw...

Pięczkowo, ul. Leśna · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
35 zł / m²

Działka Pięczkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w Pięczkowie na ulicy leśnej. Powierzchnia 800 m2...

Rostarzewo · Działka rolna · 17300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
5 zł / m²

Działka Rostarzewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o powierzchni 1,53 hektara + plus Las o powierzchni 0,20 hektara....

Jędrzejewo · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
4 zł / m²

Działka Jędrzejewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie łąki naturalne torfowe zlokalizowane w dolinie Noteci we wsi Jędrzejewo k. Trzcianki. Obie łąki zlokalizowane przy drodze asfaltowej. Cena za ha 40000zł. (cena do negocjacji)....

Działka budowlana Leszno Gronowo, ul. Gronowska
Leszno Gronowo, ul. Gronowska · Działka budowlana · 2436 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
172 zł / m²

Działka Leszno Gronowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Leszno. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni: 2436 m2 w kształcie stożka. Teren: płaski, bez ogrodzenia. Dostępne media: wszystkie media w drodze przy działce. Okolice dział...

Działka budowlana Smyczyna
Smyczyna · Działka budowlana · 2688 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
201 000 zł
75 zł / m²

Działka Smyczyna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Smyczyna. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2688 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda w drodze. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudo...

Działka budowlana Leszno, ul. gen. Józefa Bema
Leszno, ul. gen. Józefa Bema · Działka budowlana · 1056 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
270 zł / m²

Działka Leszno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Leszno. Dojazd do działki: drogą asfaltową, z kostki, Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, cicha działalność gospodarcza. Opis działki: Działka o powierzchni 1056 m2 w kształcie prostokąta, z wybudowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni 40 m2. ...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.