Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2798 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2592) oraz niepowtarzające się oferty agencji (206).

Chachalnia · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
70 zł / m²

Działka Chachalnia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną w Chachalni niedaleko Krotoszyna w bardzo ładnym miejscu . Wielkość działki do uzgodnienia i cena również . Więcej informacji pod numerem tel....

Działka rolna Lisewo
Lisewo · Działka rolna · 38000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
4 zł / m²

Działka Lisewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną około 4 ha w Lisewie gmina Skulsk woj wielkopolskie....

Działka rekreacyjna Piła
Piła · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 000 zł
28 zł / m²

Działka Piła na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową blisko lotniska w R.O.D 40-lecia Wojska Polskiego. Powierzchnia 300 m² lub 400 m². Altana murowana (ok. 30m2, z piwnicą i poddaszem). Szklarnia ok. 15 m². Liczne drzewa owocowe: grusze, jabłonie, śliwy oraz liczne krzewy owocowe: maliny, borówki amerykańskie,...

Działka budowlana Nekielka, ul. Strusia
Nekielka, ul. Strusia · Działka budowlana · 1359 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 950 zł
50 zł / m²

Działka Nekielka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. strusiej w nekielce.działka leży przy lesie,w drodze woda,prąd i niedaleko światłowód.posiadam na sprzedaż jeszcze inne większe działki -zapraszam do obejrzenia. ...

Działka budowlana Wilczyn
Wilczyn · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
30 zł / m²

Działka Wilczyn na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania działkę (o numerze 797/2)położoną w Wilczynie. Zlokalizowana jest przy wjeździe na osiedle Słoneczne między ul.Polną a Placem Wiejskim.W pobliżu znajduje się przedszkole,szkoła oraz dwa jeziora Wilczyńskie i Kownackie.Media znajdują się w drodze.Na wszelkie pytania odpow...

Broniszewice · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
27 zł / m²

Działka Broniszewice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana w Broniszewicach....

Działka rolno-budowlana Dębniałki
Dębniałki · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
55 zł / m²

Działka Dębniałki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z rozpoczętą budową domu w Dębniałkach k/Blizanowa. Dom w stanie surowym. Wszystkie media. Do tego ładny, zagospodarowany teren z altaną i wędzarnią. Dobry materiał na duży ogród. Wszystko ogrodzone. Na działce stoi stary dom (do rozbiórki). W starym domu jest sauna. Spokojna okoli...

Działka budowlana Dębienko, ul. Nowa
Dębienko, ul. Nowa · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
210 zł / m²

Działka Dębienko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dębienko. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednoro...

Działka budowlana Smyczyna
Smyczyna · Działka budowlana · 2572 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
167 000 zł
65 zł / m²

Działka Smyczyna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Smyczyna. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2572 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda w drodze. Okolice działki: Sąsiedztwo:stara i nowa...

Działka rolna Leszno
Leszno · Działka rolna · 30667 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
26 zł / m²

Działka Leszno na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Rydzyna. Dojazd do działki: drogą gruntową. Opis działki: Działka o powierzchni 30667 m2 w kształcie prostokąta. Teren: plaski. Okolice działki: Sąsiedztwo: grunty rolne, droga krajowa nr 5 (przy granicy), las....

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.