Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

2314 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2276) oraz niepowtarzające się oferty agencji (38).

Działka rolna Dąbie
Dąbie · Działka rolna · 50300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
275 000 zł
5 zł / m²

Działka Dąbie na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 4 działki rolne, dojezdne, położone w Gminie Modliborzyce przy drodze krajowej nr 19. To jest działka nr 405 o pow. 1,05 ha oraz działki o nr.: 14 i 15 (faktycznie są połączone i ich pow. wynosi 1.62 ha)]. Kolejne dwie są położone ciągiem koło Dąbroczu (Dąbrosu) przy drodze gminne...

Działka budowlana Wierzbie
Wierzbie · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
35 zł / m²

Działka Wierzbie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki budowlane o powierzchni 20 arów każda, oznaczone nr 365/1 i 365/2 w miejscowości Wierzbie, gmina Łabunie, powiat zamojski. (miejscowość znajduje się około 10 km od centrum Zamościa). Działki znajdują się przy drodze powiatowej, jest możliwość podłączenia wszystkich mediów. Cena...

Działka rolna Jonnik
Jonnik · Działka rolna · 16000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
3 zł / m²

Działka Jonnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole uprawne o powierzchni 1.6ha. Pole jest podzielone na dwa kawałki. Oba znajdują się w miejscowości Jonnik (gmina Stanin). Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Garbów Garbów Drugi
Garbów Garbów Drugi · Działka budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
48 zł / m²

Działka Garbów Garbów Drugi na sprzedaż bezpośrednio
Działka w przepięknej okolicy, cisza w pobliżu stawy ....

Działka rolno-budowlana Garbów Garbów Drugi
Garbów Garbów Drugi · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
50 zł / m²

Działka Garbów Garbów Drugi na sprzedaż bezpośrednio
PIEKNA RÓWNA DZIAŁKA W ZACISZNEJ OKOLICY NA KOŃCU DZIAŁKI SA DRZEWA I STAWY MOZNA URZADZIĆ OSOBISTY PARK...

Działka rolno-budowlana Sadurki
Sadurki · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
25 zł / m²

Działka Sadurki na sprzedaż bezpośrednio
Działka z możliwością zabudowy,uzbrojona,położona w odległości około 200 m od szosy Lublin Nałęczów,dojazd drogą asfaltową. W pobliżu do sprzedania druga działka uzbrojona z możliwością zabudowy o powierzchni 5700 m oraz inna o powierzchni 1400 m. Cena 25zł/m...

Działka budowlana Marynin
Marynin · Działka budowlana · 4150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
560 250 zł
135 zł / m²

Działka Marynin na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na granicy Lublina o pow. 41,5 ar, szer. ok 33 m, z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny i gospodarczy, bezpośrednio przy nowej drodze asfaltowej. Obecnie na działce plantacja choinkowa, świerki ok. 10-12- letnie. Więcej informacji telefonicznie, pod numerem tel.Pośrednikom dzi...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 1444 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
66 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wilczyn, niedaleko Białej Podlaskiej Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1444 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Opis lokalizacji: Ko...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 1448 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
66 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wilczyn, niedaleko Białej Podlaskiej. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1448 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Opis lokalizacji: Kom...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
215 000 zł
72 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka rolna z możliwością zabudowy w Styrzyńcu, niedaleko Białej Podlaskiej. Dojazd drogą asfaltową, że działka może zostać wykorzystana jednocześnie pod budowę domu jednorodzinnego i lokalu usługowego. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Przeznaczenie: zabud...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.