Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2173 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2145) oraz niepowtarzające się oferty agencji (28).

Działka budowlana Franciszków
Franciszków · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
100 zł / m²

Działka Franciszków na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w pobliżu Portu Lotniczego, 2 km od Świdnika, miejscowość Franciszków gmina Mełgiew. W okolicy zabudowa niska jednorodzinna. Dostępne media....

Bereżnica · Działka rolna · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
1 zł / m²

Działka Bereżnica na sprzedaż bezpośrednio
Łąka natura 2000 regularnie koszona,trawa nadaje się na pasze 1,20 ha w Bereznicy, możliwa zamiana tel. ...

Działka leśna Lipiny Górne-Borowina
Lipiny Górne-Borowina · Działka leśna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
3 zł / m²

Działka Lipiny Górne-Borowina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki lasu po około 34 arów na terenie LIPINY BOROWINA - HARASIUKI cena za dwie działki to około 20000 zł oczywiście do negocjacji ...

Radzyń Podlaski, ul. Bohaterów · Działka inwestycyjna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
150 zł / m²

Działka Radzyń Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlano - inwestycyjna w Radzyniu Podlaskim przy ul. Bohaterów o pow. 8000m2 Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania - tereny usług komercyjnych oraz produkcyjne, z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o niskiej intensywności. Szer. działki 54m, dł. 150m...

Niedrzwica Duża · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
57 zł / m²

Działka Niedrzwica Duża na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Niedrzwicy Dużej w kształcie prostokąta przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Pow. 0,11ha. Na terenie działki znajduje się sieć gazowa. Na działce sąsiadującej- sieć eNN, sieć wodociągowa oraz sieć telekomunikacyjna. Dojazd do działki drogą asfaltową. W sąsiedztwie nowo wyb...

Działka budowlana Zadworze
Zadworze · Działka budowlana · 9700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
19 zł / m²

Działka Zadworze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość zabudowaną w miejscowości Zadworze gmina Urzędów. Działka o powierzchni 0,97 ha całkowicie ogrodzona. Na działce znajduje się dom drewniany, stodoła drewniana, garaż murowany oraz budynek gospodarczy z garażem murowany. Na działce znajdują się wszystkie media tj. gaz, prąd, tel...

Działka leśna Włodawa
Włodawa · Działka leśna · 336700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
3 zł / m²

Działka Włodawa na sprzedaż bezpośrednio
Szczegóły ogłoszenia dostępne pod nr tel....

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Wrzosowa
Biała Podlaska, ul. Wrzosowa · Działka budowlana · 1010 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
114 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rakowiska, niedaleko Białej Podlaskiej Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1010 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Opis lokalizacji: ...

Działka budowlana Giełczew
Giełczew · Działka budowlana · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
15 zł / m²

Działka Giełczew na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana Giełczew koło Piask, 55 a szer.30 m. Blisko rzeka i las. Planowany zalew w pobliżu. Piękna działka na lekkim wzniesieniu. Cena do negocjacji....

Działka rolna Wólka Łózecka
Wólka Łózecka · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
4 zł / m²

Działka Wólka Łózecka na sprzedaż bezpośrednio

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.