Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2010 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1980) oraz niepowtarzające się oferty agencji (30).

Działka budowlana Podsośnina
Podsośnina · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
18 zł / m²

Działka Podsośnina na sprzedaż bezpośrednio
Okazja - działka budowlana w Podsośninie Łukowskiej, uzbrojona do końca roku 2016 - cena 26 000 zł....

Łążek Ordynacki Przymiarki · Działka budowlana · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
30 zł / m²

Działka Łążek Ordynacki Przymiarki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przy drodze: 5 arów-budowlana, lokalizacja -Łążek Ordynacki cena 15 tys....

Biała Podlaska · Działka inwestycyjna · 17600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
14 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna. Ze względu na położenie przy drodze 811 oraz na dostępność mediów w odległości 100m sieci wodociągowej, energetycznej oraz linii zabudowy możliwości inwestycyjne bądź budowlane. Działka leży przy samej drodze 811 na trasie Biała Podlaska -Białystok, w odległości 15km od Białej Podlask...

Biłgoraj, ul. Parkowa · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
184 000 zł
115 zł / m²

Działka Biłgoraj na sprzedaż bezpośrednio
Działka sucha na górce....

Zamość, ul. Starowiejska · Działka inwestycyjna · 1502 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
320 zł / m²

Działka Zamość na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna w Zamościu przy ulicy Starowiejskiej : ogrodzona , zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz wiatą drewnianą. Szerokość działki od ulicy 25 metrów. Proszę dzwonić po 16.00....

Działka rolna Grabowce Dolne
Grabowce Dolne · Działka rolna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
201 000 zł
30 zł / m²

Działka Grabowce Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę (6700m2) z 3 stawami w malowniczej okolicy. (wieś Grabowce Dolne, ok 15 km od Ryk). Działka ma kształt prostokąta. Jest ogrodzona. Doprowadzony prąd. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się stawy i lasy. Wieś jest mała i spokojna. Teren dogodny pod rekreację/wypoczynek lub inwestyc...

Działka budowlana Włodawa, ul. Mikołaja Reja
Włodawa, ul. Mikołaja Reja · Działka budowlana · 877 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
68 zł / m²

Działka Włodawa na sprzedaż bezpośrednio
Wystawiam na sprzedaż działkę budowlaną o pow 8,77a we Włodawie przy ul. Reja. Dodatkowe informacje pod nr. tel podany w ogłoszeniu. proszę się kontaktować po godz. 16....

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Kolejowa 33
Biała Podlaska, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 724 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
387 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z domem przy ulicy Kolejowej 33 w Białej Podlaskiej. Działka znajduje się pomiędzy ulicą Kolejową i Stacyjną, więc dostęp od obu ulic stanowi dużą zaletę. Doskonała lokalizacja, czy to do zamieszkania, czy do działalności handlowej, usługowej itp. W pobliżu dworzec PKP (ok. 100m.), ...

Działka rolna Kajetanówka
Kajetanówka · Działka rolna · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
156 zł / m²

Działka Kajetanówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 12,5 a, szerokości około 28 m. Świetna lokalizacja- Kajetanówka (powiat biłgorajski )teren otoczony lasami, cisza, spokój. Na działce dom( prąd, woda, telefon), budynek gospodarczy, stodoła, szopa, studnia. Więcej informacji udzielę telefonicznie-Jerzy....

Działka budowlana Krępiec, ul. Święta Droga
Krępiec, ul. Święta Droga · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
117 zł / m²

Działka Krępiec na sprzedaż bezpośrednio
Witam . Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 12 arów w Krępcu przy ulicy Święta Droga . Działka pierwsza od szosy o numerze 1119/4 . Obok droga 1119/5 . Media po tej samej stronie co działka . Przyłącze internetu światłowodowego na działce . Bardzo dobra lokalizacja 2 km od trasy Lublin Piaski ...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.