Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2284 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2250) oraz niepowtarzające się oferty agencji (34).

Działka rolna Cieleśnica, Cieleśnica 33
Cieleśnica, Cieleśnica · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
3 zł / m²

Działka Cieleśnica na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę rolną w tym łąka oraz las(większa ilość). Cena za 1ha 27tyś zł. ...

Działka budowlana Rąblów
Rąblów · Działka budowlana · 11400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
159 000 zł
14 zł / m²

Działka Rąblów na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana oddalona o kilometr od stoku narciarskiego w Rąblowie z warunkami zabudowy, w okolicach wąwozy lasy cisza w połowie drogi pomiędzy Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym. Nadaje się na rożne rodzaje działalności, w poblizu planowana duza inwestycja Termy Celejow. Dalsze szczegó...

Działka budowlana Zamość, ul. Kazimierza Sochaniewicza
Zamość, ul. Kazimierza Sochaniewicza · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
267 zł / m²

Działka Zamość na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 3000 m2 , lokazlizacja Zamość ul Sochaniewicza więcej info pod nr tel. ...

Działka rolno-budowlana Zawada
Zawada · Działka rolno-budowlana · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
7 zł / m²

Działka Zawada na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rolno- budowlana o pow. 1,53ha w miejscowości Zawada gmina Zamość woj lubelskie...

Działka budowlana Motycz
Motycz · Działka budowlana · 2296 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 160 zł
85 zł / m²

Działka Motycz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy o powierzchni 0,2296ha położoną na granicy miejscowości Motycz/Konopnica przy szosie. Cena 8500zł/ar....

Działka budowlana Kraśnik, ul. Urzędowska 324
Kraśnik, ul. Urzędowska · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
312 500 zł
63 zł / m²

Działka Kraśnik na sprzedaż bezpośrednio
Możliwość podzielenia działki. Działka leży między Kraśnikiem i Kraśnikiem Fabrycznym. Adres: ul. Urzędowska 324...

Działka budowlana Styrzyniec, ul. Słoneczna
Styrzyniec, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 1203 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 150 zł
50 zł / m²

Działka Styrzyniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Styrzyńcu, niedaleko Białej Podlaskiej, o powierzchni 1203 m2. Działka jest uzbrojona (wodociąg, prąd), położona niedaleko przystanku krańcowego linii A, przy ulicy Słonecznej. W niedalekiej okolicy znajduje się również szkoła podstawowa, park, kościół oraz sklep spożywc...

Działka rolna Bukowice-Kolonia
Bukowice-Kolonia · Działka rolna · 15700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 950 zł
4 zł / m²

Działka Bukowice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne,pole o pow. 1,57 ha znajdujące się w Kol.Bukowice gmina Leśna Podlaska woj.lubelskie powiat bialski -bardzo dobry dojazd / 400 m od drogi asfaltowej/ W/w grunty posiadają klasę ziemi 3b i 4a. Ziemia cały czas jest uprawiana.W pobliżu znajdują się zabudowania mieszkalne . Cena d...

Działka rolna Opoka Duża
Opoka Duża · Działka rolna · 11200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
2 zł / m²

Działka Opoka Duża na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w Opoce, gmina Annopol, woj. lubelskie o powierzchni 1 ha 12 arów, klasa IIIb....

Działka rekreacyjna Piaseczno
Piaseczno · Działka rekreacyjna · 880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
57 zł / m²

Działka Piaseczno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę nad piasecznem.piękana lokalizacja między lasem brzozowym a sosnowym.działka uzbrojona oprócz wody.do jeziora ok. 700 m.bez zabudowań.jak na zdjęciach...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.