Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2280 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2241) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka budowlana Nowy Krępiec, ul. Skośna
Nowy Krępiec, ul. Skośna · Działka budowlana · 810 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
159 zł / m²

Działka Nowy Krępiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 8,1ar na nowym osiedlu domków jednorodzinnych - Nowy Krępiec ul. Skośna 2 km od Świdnika, 12 km od Lublina. Prąd, gaz, woda, światłowód do szybkiego internetu w drodze Nowe osiedle domków jednorodzinnych- ciche i spokojne miejsce- bardzo dobry dojazd utwardzona droga, 200m...

Działka budowlana Czosnówka
Czosnówka · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 999 zł
100 zł / m²

Działka Czosnówka na sprzedaż bezpośrednio
Super atrakcyjna działka budowlana położona na początku miejscowości Czosnówka od strony Białej Podlaskiej. Działka o wymiarach 20 m x 100 m posiada wykonane przyłącze energetyczne ( możliwość wykonania przyłącza wodno-kanalizacyjnego). Szczegółowe informacje pod nr tel....

Działka rolna Ratyczów
Ratyczów · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
1 zł / m²

Działka Ratyczów na sprzedaż bezpośrednio
Łąkę NR 247. Szerokość 20 x 500m. 1ha Równy teren. Cena do negocjacji 9000 pln/ha ...

Działka budowlana Kryłów
Kryłów · Działka budowlana · 550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
45 zł / m²

Działka Kryłów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w ścisłym centrum Kryłowa . Działka ogrodzona siatką. Atrakcyjna lokalizacja. Serdecznie polecam. Mam również inną działkę budowlaną położoną w Kryłowie przy ul. Pogodnej. Areał 27 ar. Nr działki 35 Wszelkich informacji chętnie udzielę pod wskazanym numerem....

Działka budowlana Lipniak
Lipniak · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
288 zł / m²

Działka Lipniak na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania trzy piękne działki każda po 800m. Działki z warunkami zabudowy i mediami prąd, woda, gaz. Położone na przedłużeniu ul.Wojciechowskiej, numery działek 273/19, 273/20, 273/21 przybliżone wymiary 29x29m....

Działka siedliskowa Rzeczyca-Kolonia
Rzeczyca-Kolonia · Działka siedliskowa · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
320 000 zł
16 zł / m²

Działka Rzeczyca-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Witam :) Mam do sprzedania działkę 2ha, która aktualnie jest w studium przekształcania z siedliskowej na budowlaną i możną ją podzielic na 10 działek budowlanych wzdłuż drogi. Działka znajduje sie w obrębie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego i znajduje się 6km od centrum Kazimierza Dolnego i 3 km o...

Działka budowlana Trawniki
Trawniki · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
36 zł / m²

Działka Trawniki na sprzedaż bezpośrednio
Cena do negocjacji...

Działka budowlana Szopinek
Szopinek · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
84 zł / m²

Działka Szopinek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Szopinku, w pobliżu Zamościa. Działka o powierzchni 10 arów ma kształt prostokąta o wymiarach 25x40 m, położona jest przy drodze asfaltowej - z dobrym dojazdem. Media: prąd i gaz na sąsiednich działkach. Więcej informacji pod nr tel....

Działka budowlana Turka
Turka · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
158 000 zł
158 zł / m²

Działka Turka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1000 m2 z udziałem w drodze (1/5 udziału z 984 m2) położonej w Turce w pobliżu domków jednorodzinnych i z pozwoleniem na budowę domu 120 m2. Działka jest uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja), z jednej strony ogrodzona. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej i utwardzon...

Działka rolno-budowlana Anonin
Anonin · Działka rolno-budowlana · 15100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
11 zł / m²

Działka Anonin na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 2500m2 27x90m. Woda i gaz w drodze - działka graniczy z drogą asfaltową. Działka budowlano-rolna 12600m2 63x200m, gaz i woda w drodze, działka graniczy z drogą, a drugim brzegiem z lasem (możliwość zakupu lasu) ...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.