Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2173 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2145) oraz niepowtarzające się oferty agencji (28).

Stawce · Działka rolno-budowlana · 8900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
6 zł / m²

Działka Stawce na sprzedaż bezpośrednio
Wyjatkowo spokojna okolica.Działka w malowniczej okolicy .W sąsiedniej miejscowosci stok narciarski, w Batorzu . Prąd i woda przechodzi przez działkę ....

Działka rolno-budowlana Palikije Drugie
Palikije Drugie · Działka rolno-budowlana · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 500 zł
7 zł / m²

Działka Palikije Drugie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy, szerokość około 28 metrów, powierzchnia 1,2ha (12 000m2). Działka znajduje się w miejscowości Palikije Pierwsze i leży przy drodze żwirowej, która jest oświetlona. Odległość od drogi asfaltowej około 200m. W pobliżu znajduje się sklep, szkoła, kościół,...

Działka budowlana Janów Lubelski Przyborowie
Janów Lubelski Przyborowie · Działka budowlana · 715 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
189 zł / m²

Działka Janów Lubelski Przyborowie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na Osiedlu Przyborowie. W pobliżu Szpital, Kościół, Sąd i sklepy, oraz Park Misztalec. Teren całkowicie uzbrojony, łącznie z oświetleniem ulicznym. Wszystkie sąsiednie działki i zabudowane....

Działka budowlana Witaniów
Witaniów · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
35 zł / m²

Działka Witaniów na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do sprzedania 30-arową działkę budowlaną w miejscowości Witaniów (okolice Łęcznej). Numer działki 504/7. Cena 3500 zł za ar do negocjacji. Osoby zainteresowane większą ilością informacji proszę o kontakt telefoniczny. ...

Wilkołaz-Stacja Kolejowa · Działka rolna · 23800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
5 zł / m²

Działka Wilkołaz-Stacja Kolejowa na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedanie pole orne. Część działki jest ogrodzona. Pole w ciągłym użytkowaniu....

Działka budowlana Kalinówka, ul. Paprociowa
Kalinówka, ul. Paprociowa · Działka budowlana · 1180 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
169 zł / m²

Działka Kalinówka na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną w Kalinówce k. Lublina przy ul. Paprociowej. Działka ma wymiary 44x27m i jest płaska bez spadku. Media w drodze (prąd, woda, gaz). Działka leży 140m od gminnej asfaltowej drogi z chodnikiem i ścieżką rowerową i 1,7 km od drogi S17....

Hrubieszów, ul. Grabowiecka · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
50 zł / m²

Działka Hrubieszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 23 a w Hrubieszowie, przy ulicy GRABOWIECKIEJ. CENA 5 000,00/AR - DO UZGODNIENIA ...

Żabia Wola · Działka budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
184 000 zł
9 zł / m²

Działka Żabia Wola na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Żabia Wola gm Strzyżewice 100 metrów od Pszczelej-Woli woda prąd na działce gaz 6 metrów obok piękna okolica sklepy przedszkole szkoły kościół w zasięgu 400 metrów możliwy różny areał...

Działka rolna Bezwola
Bezwola · Działka rolna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
3 zł / m²

Działka Bezwola na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,5 ha (15 000 m) w miejscowości Bezwola Stara Wieś. Działka krótszym bokiem (50 m) przylega do asfaltowej drogi. Teren płaski, dogodny dojazd. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Hrubieszów, ul. Uchańska · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
42 zł / m²

Działka Hrubieszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Hrubieszowie o pow, 15a. przy ul. Uchańskiej (zaraz koło chmielnej) 4200zł/a. Możliwość negocjacji....

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.