Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2316 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2278) oraz niepowtarzające się oferty agencji (38).

Działka budowlana Turka
Turka · Działka budowlana · 1231 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
114 zł / m²

Działka Turka na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 1231.34m2. 12,23ara. Nr działki 3135/4. W pobliżu: szkoła podstawowa, kościół, blisko trasy Łęczna-Lublin 10km od Lublina. Działka posiada wszystkie media, dojazd do działki utwardzony. Ogłoszenie grzecznościowe...

Działka inwestycyjna Biłgoraj, ul. gen. Władysława Andersa
Biłgoraj, ul. gen. Władysława Andersa · Działka inwestycyjna · 3475 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
990 000 zł
285 zł / m²

Działka Biłgoraj na sprzedaż bezpośrednio
Doskonale położona działka komercyjna w terenie opisanym jako "Wielofunkcyjny teren usług komercyjnych i publicznych" z możliwością realizacji zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej o gabarycie budynków 5 kondygnacji. W sąsiedztwie Tesco, Dom Seniora i wiele obiektów usługowo-handlowych. Działka równ...

Działka rolna Kolonia Siedliszczki
Kolonia Siedliszczki · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
6 zł / m²

Działka Kolonia Siedliszczki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,0 ha. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolna Kłoczew
Kłoczew · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
265 000 zł
5 zł / m²

Działka Kłoczew na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam 5,00 hektarów ziemi rolnej w jednym kawałku w kształcie prostokąta. Klasa: około 4 ha III klasy, 1 ha IV klasy. Położone jest w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem. Podana wyżej cena jest do rozsądnej negocjacji....

Działka rolno-budowlana Oblasy
Oblasy · Działka rolno-budowlana · 2990 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
100 zł / m²

Działka Oblasy na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w miejscowości Oblasy, nieopodal Kazimierskiego Parku Krajobrazowego 3000 m2, bezpośrednio przy drodze gminnej Puławy-Janowiec, wzdłuż drogi chodnik, podjazd w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowana działka 750 m do Zamku w Janowcu 3 km do przeprawy promowej Janowiec-Kazi...

Działka budowlana Strzyżowice
Strzyżowice · Działka budowlana · 13370 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
7 zł / m²

Działka Strzyżowice na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość położona nad rzeką Wieprz. Na działce znajdują się: dom drewniany 50m2, budynek gospodarczy murowany stodoła drewniana Dodatkowo: starorzecze Wieprza (prywatne łowisko) sad huśtawka dla dzieci gniazdo bociana bezpośredni dostęp do rzeki Wieprz. Media: prąd, woda, możliwoś...

Działka rolno-budowlana Łaszczówka, ul. Tomaszowska
Łaszczówka, ul. Tomaszowska · Działka rolno-budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
72 zł / m²

Działka Łaszczówka na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam dwie działki pod Tomaszowem Lubelskim ul. Tomaszowska (za składem opałowym) Działki o powierzchni 0,16 ha każda zaznaczone w załączniku na żółto Osoby zainteresowane proszę o kontakt tylko telefoniczny...

Działka rolno-budowlana Sadurki
Sadurki · Działka rolno-budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
24 zł / m²

Działka Sadurki na sprzedaż bezpośrednio
Działka uzbrojona gaz,prąd,woda,kanalizacja w budowie z możliwością zabudowy. Położona przy szosie Lublin-Nałęczów. Cena do negocjacji....

Działka budowlana Niemce, ul. Słoneczna
Niemce, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
107 zł / m²

Działka Niemce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w przepięknej, cichej i spokojnej okolicy.Do centrum Niemiec 5 minut spacerem. Blisko sklepy, bank, przedszkole, szkoła,żłobek.Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest jako zabudowa domów jednorodzinnych MN .Wszystkie media w drodze. Dział...

Działka rolna Nałęczów
Nałęczów · Działka rolna · 28000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
11 zł / m²

Działka Nałęczów na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia w Nałęczowie w jednym w kawałku 2,80 ha Numer działki 59 Więcej info pod numerem podanym w ogłoszeniu. ...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.