Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2302 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2263) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka leśna Abramów
Abramów · Działka leśna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
5 zł / m²

Działka Abramów na sprzedaż bezpośrednio
Uroczy fragment Roztocza Zachodniego. Działka o powierzchni 2 ha, w dolinie Białej Łady. 1,5 ha stanowi skarpa leśna, do której przylega staw o powierzchni 0,5 ha (obecnie bez wody). Przy stawie znajduje się drewniany domek letniskowy....

Działka budowlana Turka
Turka · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
76 zł / m²

Działka Turka na sprzedaż bezpośrednio
TURKA, działka 2100 m2, budowlana, spokojna okolica. Dobre połączenie z Lublinem. Bardzo blisko przystanku. W pobliżu szkoła, kościół, ośrodek zdrowia, sklepy ok. 500 m (przy os. Borek). Droga dojazdowa do działki szer. 5 m, tylko do dwóch posesji. Wszystkie media na drodze dojazdowej do działki - g...

Działka rolno-budowlana Kiełczewice Dolne
Kiełczewice Dolne · Działka rolno-budowlana · 8700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
16 zł / m²

Działka Kiełczewice Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 87a roolono-budowlaną w Kolonii Kiełczewice Dolne, 1km od trasy Lublin-Rzeszów (krajowa 19). Działka jest uzbrojona, ogrodzona i dookoła obsadzona tujami, blisko lasów. Na działce stoi stary dom do rozbudowy oraz mały drewniany domek letniskowy. Działka jest częściowo zadrzewion...

Działka budowlana Kłoczew, ul. Leśna 30
Kłoczew, ul. Leśna · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
67 zł / m²

Działka Kłoczew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania siedlisko w miejscowości Kłoczew, ul Leśna 30. Powierzchnia działki ok. 30 arów niewydzielona z możliwością negocjacji wielkości działki. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym z podpiwniczeniem ok. 120 m2, oborą murowana i stodołą drewnianą. Na działce doprowadzona woda i prąd. ...

Działka budowlana Pliszczyn
Pliszczyn · Działka budowlana · 1138 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
114 zł / m²

Działka Pliszczyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana ogrodzona z trzech stron, gaz, prąd, woda w granicach działki. Spokojna okolica, blisko Lublina (5km). Możliwość dojazdu z trzech stron: do ul. Turystycznej, od ul. Dożynkowej oraz drogi Lublin-Lubartów. Możliwa zamiana na mieszkanie (30-40m2) z dopłatą z mojej strony....

Działka budowlana Hrubieszów Podgórze, ul. Zamojska 1
Hrubieszów Podgórze, ul. Zamojska · Działka budowlana · 2275 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
70 zł / m²

Działka Hrubieszów Podgórze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w hrubieszowie w bliskiej odległości od centrum obręb podgórze zamojska 1...

Działka rekreacyjna Lublin, ul. Nałęczowska
Lublin, ul. Nałęczowska · Działka rekreacyjna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 500 zł
23 zł / m²

Działka Lublin na sprzedaż bezpośrednio
Z powodu choroby właściciela sprzedam 2 działki w ROD o powierzchni 2x300m. Działki mieszczą się w ROD Słoneczne Wzgórza w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Dodatkowy wjazd od Al. Warszawskiej. Aktualny stan działek w nasadzeniach i zabudowie jest następujący: drzewa owocowe-jabłonie, grusze,śliwy i...

Działka rekreacyjna Dąbrowica
Dąbrowica · Działka rekreacyjna · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
29 zł / m²

Działka Dąbrowica na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę rekreacyjną w Dąbrowicy Koło Lublina. Brak mediów, łatwy dojazd z drogi asfaltowej....

Działka budowlana Annopol
Annopol · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
50 zł / m²

Działka Annopol na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 15 arów, położoną w Annopolu przy ulicy Stępnia / Legionów Polskich. Aktualnie na powierzchni znajduje się sad wiśniowy. Działka posiada dostęp do linii kanalizacyjnej. ...

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Ceglana
Biała Podlaska, ul. Ceglana · Działka budowlana · 808 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
56 560 zł
70 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Oferuję działki budowlane przy ul. Ceglanej w Białej Podlaskiej (do wyboru spośród trzech: 26/3; 26/5; 26/6). Kanalizacja, wodociągi i prąd....

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.