Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2010 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1980) oraz niepowtarzające się oferty agencji (30).

Działka budowlana Międzyrzec Podlaski, ul. Okólna
Międzyrzec Podlaski, ul. Okólna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Międzyrzec Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana przy ul. Okólnej w Międzyrzecu Podlaskim. Powierzchnia działki - 1000 m kw. 40 x 25 m kw. Ogrodzona z dwóch stron. Działka graniczy z lustrzaną działką o identycznej powierzchni. Możliwy zakup całości /cena za m kw. nie ulega zmianie/....

Marysin · Działka rolno-budowlana · 32100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
5 zł / m²

Działka Marysin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole z budynkami. Łącznie 3,21ha. Marysin, gm. Telatyn....

Działka rolna Uhnin
Uhnin · Działka rolna · 150000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
2 zł / m²

Działka Uhnin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lake trwale uzytki zielone 15 ha pod Natura 2000 objeta dotacjami. W sklad wchodzi 11 ha laka i 4 ha zakrzaczenie wydane pozwolenie na zalesienie. ...

Działka rolna Pokrówka
Pokrówka · Działka rolna · 6375 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
31 zł / m²

Działka Pokrówka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania lub wydzierżawienia działka położona w miejscowości Pokrówka w obrębie gminy Chełm, woj. lubelskie. Działka obecnie posiada status łąki i pastwiska z możliwością przekształcenia w działkę budowlaną. Na powierzchni 1963m2 znajduje się zarybiony staw o średniej głębokości 1,97m i powie...

Działka inwestycyjna Chełm
Chełm · Działka inwestycyjna · 8500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
20 zł / m²

Działka Chełm na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość w postaci działki gruntu o łącznej powierzchni 8500m2. Teren przeznaczony pod składy, magazyny, przemysł. Dojazd drogą asfaltową, wjazd z dwóch stron. Bliższe informacje pod nr tel. Zainteresowanym większą ilość zdjęć prześlę na e-mail. Możliwa zamiana na nieruchomość w ...

Działka budowlana Kijany
Kijany · Działka budowlana · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
32 zł / m²

Działka Kijany na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działke budowlaną w miejscowości Kijany. Więcej informacji telefonicznie....

Działka inwestycyjna Janowice
Janowice · Działka inwestycyjna · 11000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
38 zł / m²

Działka Janowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, posiadam na sprzedaż działkę pod inwestycję w miejscowości Janowice gmina Mełgiew powiat Świdnicki. Działka ma szerokość 30m i powierzchnia wynosi 1,10 hektara przez działkę przebiegają media : - woda - prąd - gaz -telefon Dojazd do działki jest z dwóch stron. Pierwsza to droga ...

Działka budowlana Zawada, Zawady 499
Zawada, Zawady · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 900 zł
15 zł / m²

Działka Zawada na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Do sprzedania działka z domem drewnianym o powierzchni 37 arów 3700 m² Wydzielona przez geodetę Działka położona w miejscowości ZAWADA 499 Gmina Zamość Dojazd do działki drogą utwardzoną asfaltową. Działka uzbrojona. Na działce znajduje się skrzynka elektryczna, studnia i stary drewn...

Działka budowlana Oblasy
Oblasy · Działka budowlana · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
10 zł / m²

Działka Oblasy na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedaży posiadam atrakcyjną działkę rekreacyjną w trakcie przekształcania na budowlaną z możliwością podziału działki. Działka o powierzchni 59 arów, obok lasu z dostępem do drogi asfaltowej przy trasie Puławy-Janowiec w miejscowości Wojszyn/Oblasy....

Kazimierzówka · Działka budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
44 zł / m²

Działka Kazimierzówka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka przemysłowo budowlana o pow. 34 a, nieuzbrojona, jednak w pobliżu działki wszystkie media. Działka ok. 150 m od trasy s17, cena do negocjacji. Zdjęcia na maila, możliwość obejrzenia działki....

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.