Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2316 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2278) oraz niepowtarzające się oferty agencji (38).

Działka budowlana Łaszczówka, ul. Pogodna
Łaszczówka, ul. Pogodna · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
68 zł / m²

Działka Łaszczówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z domem i budynkami gospodarczymi o pow. 20 arów....

Działka rolno-budowlana Sobianowice
Sobianowice · Działka rolno-budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
54 zł / m²

Działka Sobianowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka 13arów położona w miejscowości Sobianowice, gm.Wólka ,10km od granic miasta Lublin .Działka w w kształcie prostokąta,w pierwszej linii zabudowy,przy drodze asfaltowej w otoczeniu domostw....

Działka budowlana Krupe
Krupe · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
30 zł / m²

Działka Krupe na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Krupym na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Wymiary działki 20x50. Działka gotowa do budowy- posiadamy wszystkie pozwolenia....

Działka rekreacyjna Czarny Las
Czarny Las · Działka rekreacyjna · 9000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
12 zł / m²

Działka Czarny Las na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę letniskowa Z domem całorocznym zbudowanym systemem kanadyjskim.Działka położona w miejscowości Czarny Las gmina Ludwin na pojezierzu leczynsko-wlodawskim, 2km od jeziora Piaseczno w cichej spokojnej okolicy,w pobliżu lasy i jezioro Usciwierz (idealne miejsce dla wędkarzy ).Więcej i...

Działka budowlana Garbów
Garbów · Działka budowlana · 1644 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
131 520 zł
80 zł / m²

Działka Garbów na sprzedaż bezpośrednio
Piękne dwie działki o areale 0,1288 ha i 0,1644 ha w Garbowie położone blisko centrum 10 min pieszo ul. Zawiszy Czarnego , ulica ślepa nie przejazdna, zaletą jest znikomy ruch pojazdów (200 m od trasy Lublin-Warszawa).Przez działki przebiegają media (woda, prąd kanalizacja).Oznaczenie dzia...

Działka rolna Trawniki
Trawniki · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
4 zł / m²

Działka Trawniki na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-leśna ,w przeważającej części porośnięta lasem o powierzchni 70arów,założona księga wieczysta,Nmer na geoportalu 1054,cena do ustalenia z kupującym....

Działka rolna Sulmice
Sulmice · Działka rolna · 7900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
5 zł / m²

Działka Sulmice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Sulmicach gm. Skierbieszów 7900m2. Częściowo zalesiona. Więcej informacji udzielę telefonicznie...

Działka rolno-budowlana Barki
Barki · Działka rolno-budowlana · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
3 zł / m²

Działka Barki na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlano-rolna o pow. 4h w miejscowości Barki Gm. Cyców, przez działkę przechodzi prąd i woda, więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolna Dołhobyczów
Dołhobyczów · Działka rolna · 41300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Dołhobyczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do zaoferowania działkę rolną o powierzchni 4,13ha nr 504...

Działka rolna Karp
Karp · Działka rolna · 24500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
6 zł / m²

Działka Karp na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha. Działka znajduje się w miejscowości Karp, gm. Sitno. Działka przylega bezpośrednio do drogi dojazdowej, niegdyś znajdowały się na niej zabudowania gospodarcze....

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.