Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2301 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2262) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka budowlana Ossówka
Ossówka · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
20 zł / m²

Działka Ossówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w miejscowości Ossowka 9 km od Białej Podlaskiej przybliżony rozmiar około 40x60 m doprowadzony prąd pozostało doprowadzić wodę w odległości około 150 m od asfaltu jako ostatnia działka w spokojnej okolicy gdzie powstają już nowe domy więcej informacji telefonicznie...

Działka rolna Czerkasy
Czerkasy · Działka rolna · 30900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 950 zł
6 zł / m²

Działka Czerkasy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole 3.09 ha, Łaszczów Czerkasy 55000zł / 1ha ...

Działka rolna Radlin
Radlin · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
2 zł / m²

Działka Radlin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne o pow 2.50 ha w jednym kawałku wieś Radlin gmina Chodel inf pod nr tel....

Działka inwestycyjna Łęczna, ul. Cegielniana
Łęczna, ul. Cegielniana · Działka inwestycyjna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
125 zł / m²

Działka Łęczna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Łęcznej. ul. Cegielniana., Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną (ok 40ar) oraz usługi (ok 40ar). Możliwość wydzielenia mniejszych działek...

Działka rolno-budowlana Wola Niemiecka
Wola Niemiecka · Działka rolno-budowlana · 11600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
28 zł / m²

Działka Wola Niemiecka na sprzedaż bezpośrednio
Położona w atrakcyjnym miejscu w odległości około 10 km od granicy Lublina. Dojazd z Lublina drogą krajową nr 19 potem drogą powiatową około 1 km. Działka ma dojazd z obu stron gdyż jest położona między drogą powiatową a gminną. Pozwala to na podział na mniejsze działki i swobodny dojazd z obu st...

Działka budowlana Zawieprzyce
Zawieprzyce · Działka budowlana · 7175 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
322 875 zł
45 zł / m²

Działka Zawieprzyce na sprzedaż bezpośrednio
Witam do sprzedania posiadam działke budowlana w miejscowości Zawieprzyce o powierzchni 7175m2 o wymiarach 25X287. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Odległość od Lublina 23 km, od Łęcznej 13km, od Lubartowa 18km. Na zdjęciu jest to działka o numerze 1631/2...

Działka rolna Babice
Babice · Działka rolna · 31900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
349 000 zł
11 zł / m²

Działka Babice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną uprawianą w miejscowości Babice. Działka ma powierzchnie 3,19 ha i jest w jednej części. Numer ewidencyjny 151. ...

Działka rolno-budowlana Milejów
Milejów · Działka rolno-budowlana · 15900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
16 zł / m²

Działka Milejów na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka o powierzchni 1,59 ha budowlano -rolna w spokojnej okolicy. Przez działkę przebiega prąd, woda i telefon. Działka znajduje się 30 km od Lublina, 20 km od najbliższego lotniska, 10 km od Łęcznej. W miejscowości znajduje się Biedronka, bank, Szkoły Podstawowa, Liceum, Gim...

Działka budowlana Turka
Turka · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
76 zł / m²

Działka Turka na sprzedaż bezpośrednio
TURKA, działka 2100 m2, budowlana, spokojna okolica. Dobre połączenie z Lublinem. Bardzo blisko przystanku. W pobliżu szkoła, kościół, ośrodek zdrowia, sklepy ok. 500 m (przy os. Borek). Droga dojazdowa do działki szer. 5 m, tylko do dwóch posesji. Wszystkie media na drodze dojazdowej do działki ...

Działka leśna Abramów
Abramów · Działka leśna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
5 zł / m²

Działka Abramów na sprzedaż bezpośrednio
Uroczy fragment Roztocza Zachodniego. Działka o powierzchni 2 ha, w dolinie Białej Łady. 1,5 ha stanowi skarpa leśna, do której przylega staw o powierzchni 0,5 ha (obecnie bez wody). Przy stawie znajduje się drewniany domek letniskowy....

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.