Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

2113 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2085) oraz niepowtarzające się oferty agencji (28).

Puławy Włostowice · Działka budowlana · 594 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
337 zł / m²

Działka Puławy Włostowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 594 m2 położoną na rogu ulic Zboźowej i M. Strzemskiego....

Działka budowlana Gródek
Gródek · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
21 zł / m²

Działka Gródek na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Gródek. Działka położona niedaleko malowniczego ujścia Huczwy do Bugu, w pobliżu tzw. "Zamczyska". Przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. Okolica cicha i spokojna. ...

Janów kolonia, ul. Adama Mickiewicza · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
79 zł / m²

Działka Janów kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Janowie gm. Chełm - powierzchnia 1000m2 - osiedle nowo powstałych domów jednorodzinnych - nieruchomość w odległości ok 3km od granic miasta. - działka znajduje się przy ul.A. Mickiewicza - działka usytuowana jest przy lesie co sta...

Prawiedniki · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 000 zł
86 zł / m²

Działka Prawiedniki na sprzedaż bezpośrednio
Prawiedniki-8km od Lublina w pierwszym pasie zabudowy 40x35,dojazd drogą asfaltowa blisko lasy i zalew Zeborzycki,...

Janów Lubelski Przyborowie, ul. Klonowa · Działka rolna · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
36 zł / m²

Działka Janów Lubelski Przyborowie na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę rolną z perspektywą na przekształcenie w działkę budowlaną. Przedłużenie ul.Klonowej w Janowie Lubelskim (Przyborowie). pow. 33 ary. Aukcja grzecznościowa, wszystkie pytania proszę kierować tylko i wyłącznie pod numerem tel....

Działka budowlana Niemce, ul. Willowa
Niemce, ul. Willowa · Działka budowlana · 910 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 500 zł
84 zł / m²

Działka Niemce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Niemcach przy ul. Willowej, 14 km od Lublina. Szerokość działki 14 m, długość 65 m. Podłączona woda. Cena do negocjacji....

Bochotnica · Działka leśna · 21900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
1 zł / m²

Działka Bochotnica na sprzedaż bezpośrednio
Działki leśne nr. 1662-0.15a ,1677-0,56a, 1681-0,30a ,1816/1-o,29a ,1818-0,29a ,...

Działka rolno-budowlana Kożanówka
Kożanówka · Działka rolno-budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
15 zł / m²

Działka Kożanówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka w świetnej lokalizacji w środku prawdziwej polskiej wsi.190 km od Warszawy , 10 km od Terespola i Kodnia. Cisza, spokój. Bogactwo grzybów, jagód , malin, świetne tereny łowieckie. Do zamieszkania lub do wypoczynku sezonowego....

Działka budowlana Oblasy
Oblasy · Działka budowlana · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
10 zł / m²

Działka Oblasy na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedaży posiadam atrakcyjną działkę rekreacyjną w trakcie przekształcania na budowlaną z możliwością podziału działki. Działka o powierzchni 59 arów, obok lasu z dostępem do drogi asfaltowej przy trasie Puławy-Janowiec w miejscowości Wojszyn/Oblasy....

Kazimierzówka · Działka budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
44 zł / m²

Działka Kazimierzówka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka przemysłowo budowlana o pow. 34 a, nieuzbrojona, jednak w pobliżu działki wszystkie media. Działka ok. 150 m od trasy s17, cena do negocjacji. Zdjęcia na maila, możliwość obejrzenia działki....

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.