Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2001 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1963) oraz niepowtarzające się oferty agencji (38).

Działka budowlana Turno
Turno · Działka budowlana · 2321 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
43 zł / m²

Działka Turno na sprzedaż bezpośrednio
Działka dla osób szukających schronienia przed miejskim zgiełkiem. ...

Działka budowlana Kalinowice
Kalinowice · Działka budowlana · 1210 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
99 zł / m²

Działka Kalinowice na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1210 m2 (wym. 35,2m x 34,47 m2) Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Ciche i spokojne miejsce na dom. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia. Dojazd do działki z drogi kraj...

Działka budowlana Świdnik, ul. Drewniana
Świdnik, ul. Drewniana · Działka budowlana · 1072 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
278 000 zł
259 zł / m²

Działka Świdnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną ,atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 1072m2. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy,w pobliżu lasu,na nowym osiedlu domkow jednorodzinnych. Usytuowana na rogu ulic Rejkowizna i Drewniana. Dojazd z dwóch stron. Jest słoneczna,szeroka,uzbrojona,zagospodarowana,og...

Działka budowlana Lublin Węglin
Lublin Węglin · Działka budowlana · 901 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
499 zł / m²

Działka Lublin Węglin na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 901m² -uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa) -przy ulicy miejskiej , oświetlonej -można zabudować działkę budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, dwumieszkaniowym lub wybudować -dom jednorodzinny -posiadamy gotowy projekt architekton...

Działka budowlana Kijany Kijany Kościelne
Kijany Kijany Kościelne · Działka budowlana · 2727 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
37 zł / m²

Działka Kijany Kijany Kościelne na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w zaciszu na wyniesieniu terenu w pobliżu rzeki i pobliskiej gminy śpiczyn...

Działka budowlana Wojszyn
Wojszyn · Działka budowlana · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
34 zł / m²

Działka Wojszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pięknie położoną działkę z widokiem na Rynek Kazimierza Dolnego, działka krótszym bokiem przylega do drogi utwardzonej do drogi asfaltowej i przystanku komunikacji miejskiej Janowiec -Puławy około 100m....

Działka budowlana Rozpłucie Drugie
Rozpłucie Drugie · Działka budowlana · 1071 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
37 zł / m²

Działka Rozpłucie Drugie na sprzedaż bezpośrednio
Polozona pomiedzy dwoma jeziorami Piaseczno i Zaglebocze w nowo powstajacym osiedlu domkow jednorodzinnych wjazd z drogi asfaltowej woda i prad na dzialce...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 900 zł
75 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana w zacisznym miejscu położona w miejscowości Styrzyniec, niedaleko Białej Podlaskiej Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1200 m2 w kształcie trapezu, o powierzchni 35,64x 35,71x 30,82x 35,05 Szerokość drogi: 5,09m...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 1203 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 900 zł
75 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana w zacisznym miejscu położona w miejscowości Styrzyniec, niedaleko Białej Podlaskiej. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1200 m2 w kształcie trapezu, o powierzchni 35,64x 35,71x 30,82x 35,05 Szerokość drogi: 5,09...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 5100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 900 zł
24 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Terebela, około 4 km od Białej Podlaskiej, przy głównej trasie E30 Dojazd do działki: drogą asfaltową Przeznaczenie: rolno-budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 5100m2, w kształcie prostokąta. Wymiary - ok 20m x 250m. Około 2000 m2 działki b...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.