Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2215 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2186) oraz niepowtarzające się oferty agencji (29).

Stoczek · Działka budowlana · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
44 zł / m²

Działka Stoczek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod budowę domu, na działce woda, energia, szerokość 28m, przy drodze wojewódzkiej w drugim pasie zabudowy, z drogą dojazdową. Odległość od Lublina 15km, dobry dojazd....

Wólka Tarnowska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
8 zł / m²

Działka Wólka Tarnowska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Wólce Tarnowskiej 12 ar gm.Wierzbica pow.Chełm...

Działka rekreacyjna Nowy Orzechów
Nowy Orzechów · Działka rekreacyjna · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 500 zł
59 zł / m²

Działka Nowy Orzechów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania dzialke nad jez. Zagłebocze w miejscowości Nowy Orzechow. Dzialka jest wyczyszczona, w wakacje bylo montowane ogrodzenie orsz brama. Prąd i wida jest w drodze, wystarczy podłaczyc. Wymiary ok. 38x18. Działka położona jest w sąsiedztwie innych działek rekreacyjnych. W razie ...

Działka rolno-budowlana Rudka Kozłowiecka
Rudka Kozłowiecka · Działka rolno-budowlana · 11000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
325 000 zł
30 zł / m²

Działka Rudka Kozłowiecka na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,10 ha znajdującą się w miejscowości Rudka Kozłowiecka w gminie Niemce (woj. Lubelskie). Działka znajduje się przy gminnej asfaltowej drodze, cicha, spokojna okolica. Z podanej powyżej powierzchni działki 35 arów od strony drogi jest powierzc...

Michałów · Działka rolno-budowlana · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
5 zł / m²

Działka Michałów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy.Spokojna okolica , mało sąsiadów....

Działka rolno-budowlana Łazy
Łazy · Działka rolno-budowlana · 1003 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
69 zł / m²

Działka Łazy na sprzedaż bezpośrednio
Witam Oferta sprzedaży dot. działka rolnej o pow. 0,1003 ha, która według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łuków z dnia 11.10.2006r. (Dz. Urz. Woj. Lubelskiego nr 34, poz. 909 z dnia 2 marca 2007r.) znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. ...

Działka budowlana Biała Podlaska Błonie
Biała Podlaska Błonie · Działka budowlana · 391 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
460 zł / m²

Działka Biała Podlaska Błonie na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, ogrodzona, utwardzona powierzchnia, podciągnięta woda, kanalizacja ,siedle błonie, blisko centrum, Biała Podlaska, proszę o tel. wieczorem ...

Działka rolna Wólka Łózecka
Wólka Łózecka · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
4 zł / m²

Działka Wólka Łózecka na sprzedaż bezpośrednio

Góra Puławska, ul. Powiśle · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
130 zł / m²

Działka Góra Puławska na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjnie położona działka, cicha spokojna okolica w pobliżu Wisły, 1 km do Puław, w sąsiedztwie kilka nowych domów....

Działka budowlana Bełżyce, ul. Wojska Polskiego
Bełżyce, ul. Wojska Polskiego · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
130 zł / m²

Działka Bełżyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną uzbrojoną 10 ary na ul Wojska Polskiego w Bełżycach za Intermarche obok stacji diagnostycznej. Działka z drogą dojazdową 2 ary utwardzoną łącząca się z droga publiczną . Blisko znajduje się szkoła, przedszkole szpital, sklepy.Działka przeznaczona jest w planie z...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.