Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2335 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2297) oraz niepowtarzające się oferty agencji (38).

Działka budowlana Motycz
Motycz · Działka budowlana · 2296 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 160 zł
85 zł / m²

Działka Motycz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy o powierzchni 0,2296ha położoną na granicy miejscowości Motycz/Konopnica przy szosie. Cena 8500zł/ar....

Działka budowlana Kraśnik, ul. Urzędowska 324
Kraśnik, ul. Urzędowska · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
312 500 zł
63 zł / m²

Działka Kraśnik na sprzedaż bezpośrednio
Możliwość podzielenia działki. Działka leży między Kraśnikiem i Kraśnikiem Fabrycznym. Adres: ul. Urzędowska 324...

Działka budowlana Styrzyniec, ul. Słoneczna
Styrzyniec, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 1203 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 150 zł
50 zł / m²

Działka Styrzyniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Styrzyńcu, niedaleko Białej Podlaskiej, o powierzchni 1203 m2. Działka jest uzbrojona (wodociąg, prąd), położona niedaleko przystanku krańcowego linii A, przy ulicy Słonecznej. W niedalekiej okolicy znajduje się również szkoła podstawowa, park, kościół oraz sklep spożywc...

Działka rolna Bukowice-Kolonia
Bukowice-Kolonia · Działka rolna · 15700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 950 zł
4 zł / m²

Działka Bukowice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne,pole o pow. 1,57 ha znajdujące się w Kol.Bukowice gmina Leśna Podlaska woj.lubelskie powiat bialski -bardzo dobry dojazd / 400 m od drogi asfaltowej/ W/w grunty posiadają klasę ziemi 3b i 4a. Ziemia cały czas jest uprawiana.W pobliżu znajdują się zabudowania mieszkalne . Cena d...

Działka rolna Opoka Duża
Opoka Duża · Działka rolna · 11200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
2 zł / m²

Działka Opoka Duża na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w Opoce, gmina Annopol, woj. lubelskie o powierzchni 1 ha 12 arów, klasa IIIb....

Działka rekreacyjna Piaseczno
Piaseczno · Działka rekreacyjna · 880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
57 zł / m²

Działka Piaseczno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę nad piasecznem.piękana lokalizacja między lasem brzozowym a sosnowym.działka uzbrojona oprócz wody.do jeziora ok. 700 m.bez zabudowań.jak na zdjęciach...

Działka rolna Lublin, ul. Promienista
Lublin, ul. Promienista · Działka rolna · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
375 000 zł
150 zł / m²

Działka Lublin na sprzedaż bezpośrednio
Ostatnia, atrakcyjna działka w tej okolicy. Lublin ul Promienista o powierzchni 2500 m² idealnie nadająca się na lokatę kapitału. Działka położona administracyjnie w Lublinie. Dojazd od ul. Nałęczowskiej bądź od Alei Warszawskiej co daje szybki dojazd, a zarazem poczucie prywatności. Idealne ...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 900 zł
75 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana w zacisznym miejscu położona w miejscowości Styrzyniec, niedaleko Białej Podlaskiej Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1200 m2 w kształcie trapezu, o powierzchni 35,64x 35,71x 30,82x 35,05 Szerokość drogi: 5,09m...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 1203 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 900 zł
75 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana w zacisznym miejscu położona w miejscowości Styrzyniec, niedaleko Białej Podlaskiej. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1200 m2 w kształcie trapezu, o powierzchni 35,64x 35,71x 30,82x 35,05 Szerokość drogi: 5,09...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 5100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 900 zł
24 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Terebela, około 4 km od Białej Podlaskiej, przy głównej trasie E30 Dojazd do działki: drogą asfaltową Przeznaczenie: rolno-budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 5100m2, w kształcie prostokąta. Wymiary - ok 20m x 250m. Około 2000 m2 działki b...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.