Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2300 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2261) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka budowlana Kaliłów, Kaliłów 18A
Kaliłów, Kaliłów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
40 zł / m²

Działka Kaliłów na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo atrakcyjne położenie w środku wsi o rzadkiej zabudowie, przy głównej drodze powiatowej. Około 2,5 km od trasy K-2. !0 min. jazdy samochodem do centrum Białej Podlaskiej. Obok droga lokalna utwardzona prowadząca do Grabanowa przez las państwowy (zbiór grzybów, jagód). Możliwość spacerów, jazdy...

Działka rolno-budowlana Łomnica
Łomnica · Działka rolno-budowlana · 21355 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
3 zł / m²

Działka Łomnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana od strony drogi, a w drugiej części rolna, z uwagi na otulinę przy lesie. Działka położona jest w spokojnej i malowniczej okolicy (miejscowość Łomnica, gm.), w niewielkim oddaleniu od zabudowy wsi ( w okolicy pola i uprawy). Dojazd drogą utwardzoną. Na granicy działki - w d...

Działka budowlana Jabłonna Druga
Jabłonna Druga · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
57 zł / m²

Działka Jabłonna Druga na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 110/1 położona w miejscowości Jabłonna Druga. Leży w pasie ok 100 metrów od drogi powiatowej w terenie budowy zagrodowej MR . Działka znajduje się niedaleko kościoła oraz szkoły. W pobliżu sklepy,apteka, przychodnia, szkoły, gmina, gabinet weterynaryjny, dwie restauracje, stacja b...

Działka budowlana Niedźwiada Niedźwiada-Kolonia
Niedźwiada Niedźwiada-Kolonia · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
32 zł / m²

Działka Niedźwiada Niedźwiada-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Niedźwiadzie. Dodatkowych informacji udzielę telefonicznie, zapraszam....

Działka rolna Giełczew-Doły
Giełczew-Doły · Działka rolna · 56100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
3 zł / m²

Działka Giełczew-Doły na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam grunty rolne o powierzchni 5,61ha klasy II i III nadające się pod większą uprawę. Całość składa się z 8 działek, w tym 2 działki leśne w ogólnej wielkości 0,57ha i ze sporymi drzewami nadającymi się do wycinki. Grunty te położone są w miejscowości Giełczew- Doły 1; gmina Wysokie w...

Działka budowlana Wola Mała
Wola Mała · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
77 000 zł
55 zł / m²

Działka Wola Mała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w odległości 4 km od Biłgoraja. Numer działki 233/9. Cena do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Stanisławka
Stanisławka · Działka rolno-budowlana · 16800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
4 zł / m²

Działka Stanisławka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny, w tym działka pod zabudowę położone w malowniczym miejscu Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Sielski klimat, pięknykrajobraz, znakomite miejsce pod budowę domu lub agroturystykę,(energia, woda dostępne), Istnieje również możliwość kupna 0,35ha lasupołożonego nieopodal....

Działka budowlana Pogonów
Pogonów · Działka budowlana · 2150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
47 zł / m²

Działka Pogonów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 21,5 ara z domem i budynkiem gospodarczym w miejscowości Pogonów. Dom drewniany otynkowany, składający się z kuchni,pokoju, ganka i pomieszczenia gospodarczego. Do domu podciągnięte jestświatło i woda. Działka ogrodzona o szerokości 28 m....

Działka rolna Złojec
Złojec · Działka rolna · 17800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
1 zł / m²

Działka Złojec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Pole + Łąkę która znajduje się w miejscowości Złojec, Nr działki 1665Klasa roli IIIb 0.4200h Klasa łąki III 0,6000Klasa roli IVa 0,5200Klasa łąki IV 0,2400Zainteresowanych Proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.Cena do Negocjacji, Pozdrawiam...

Działka budowlana Kawka
Kawka · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
78 zł / m²

Działka Kawka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka z przeznaczeniem na budownictwo zagrodowe lub jednorodzinne według miejscowego planu zagospodarowania. Ładna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi. Sprzedaż bez pośredników. Zapraszam do kontaktu....

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.