Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2315 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2278) oraz niepowtarzające się oferty agencji (37).

Działka rolna Radostów
Radostów · Działka rolna · 32900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
6 zł / m²

Działka Radostów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolna o pow. 3,29 w jednym kawałku cena 185tyś. do negocjacji Radostów...

Działka rolna Chomęciska Małe
Chomęciska Małe · Działka rolna · 24300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
4 zł / m²

Działka Chomęciska Małe na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż pole o powierzchni 2,43ha umiejscowione w Chmęciskach Małych gmina Stary Zamość. Pole składa się z kilku numerów działek: nr 44 nr 45 nr 88 nr 89 nr 90 nr 91 nr 92 nr 93 nr 94 nr 95 nr 96 nr 97 Więcej informacji udzielę telefonicznie. Proszę o kontakt w godzi...

Działka budowlana Brześce
Brześce · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
46 000 zł
21 zł / m²

Działka Brześce na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę o powierzchni 22ary w okolicach malowniczego Janowca dojazd do działki z płyt betonowych dojazd do miejscowości główna drogą Działka położona jest niedaleko lasu oraz Zalewu w Janowicach. Okolica spokojna a mieszkańcy przyjaźni.W okolicy znajduje się przedszkole oraz szkoła (...

Działka budowlana Nowy Krępiec, ul. Skośna 37
Nowy Krępiec, ul. Skośna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
170 zł / m²

Działka Nowy Krępiec na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania piękną działkę 10 arów o wymiarach 27m x 37m, w Nowym Krępcu, przy ul. Skośnej 37 (gmina Mełgiew). Nr działki 9/11. Idealna działka na wymarzony dom. Wszystkie media są w drodze. Działka jest w całości ogrodzona, (grube i mocne słupki oraz powlekana siatka) brama + furtka...

Działka rolno-budowlana Lublin Głusk, ul. H. M. Sachsów
Lublin Głusk, ul. H. M. Sachsów · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
67 zł / m²

Działka Lublin Głusk na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka polozona w spokojnej pieknej okolicy....

Działka budowlana Kraśnik Kraśnik Fabryczny, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 95
Kraśnik Kraśnik Fabryczny, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego · Działka budowlana · 1236 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
375 000 zł
303 zł / m²

Działka Kraśnik Kraśnik Fabryczny na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana prostokątna oznaczona numerem ewidencyjnym 95 o powierzchni 1236m2 położona w Obrębie 2 Zachód, Miasta Kraśnik. Przylega bezpośrednio do ulicy Wyszyńskiego, wśród zabudowań domów wielorodzinnych. ...

Działka rolno-budowlana Ostrów Krupski
Ostrów Krupski · Działka rolno-budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
16 zł / m²

Działka Ostrów Krupski na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę rolno - budowlaną o powierzchni 29 arów w miejscowości Ostrów Krupski gm. Krasnystaw. Działka przy szosie asfaltowej, media (prąd, woda) obok. Cena 45 000 zł do negocjacji. ...

Działka rolno-budowlana Strupin Mały
Strupin Mały · Działka rolno-budowlana · 960 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
188 zł / m²

Działka Strupin Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,96a położoną w okolicy Strupina Małego pod Borkiem, gmina Chełm. Działka posiada wszystkie media (prąd, woda, gaz). Dogodny dojazd drogą asfaltową. Działka posiada ogród warzywny wraz z sadem. Okolica cicha i spokojna....

Działka rekreacyjna Lublin Bursaki, ul. Bursaki 2
Lublin Bursaki, ul. Bursaki · Działka rekreacyjna · 370 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 900 zł
32 zł / m²

Działka Lublin Bursaki na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę pracowniczą numer 14, położoną w ogrodzie działkowym "Lemszczyzna" znajdującym się przy ulicy Bursaki 2 w Lublinie. Ogród działkowy znajduje się przy galerii Olimp. Polecam. Działka jest zadbana, w ciągłym użytkowaniu. Zapraszam do obejrzenia....

Działka budowlana Wólka Panieńska
Wólka Panieńska · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
209 000 zł
105 zł / m²

Działka Wólka Panieńska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 20 arów w Wólce Panieńskiej. - wymiary działki: około 25.4m x 78.3m - dojazd drogą asfaltową (pierwsza linia zabudowy), 900m od drogi krajowej nr 17, - przystanek MZK 60 metrów od działki - przeznaczenie działki w planie miejscowym: MN, U - tereny zabudowy mieszkanio...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.