Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2011 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1981) oraz niepowtarzające się oferty agencji (30).

Działka budowlana Skrzynice-Kolonia
Skrzynice-Kolonia · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
45 zł / m²

Działka Skrzynice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Koloni Skrzynica - obszar zaznaczony na mapce. Powierzchnia działki 30ar - możliwość sprzedaży dwóch działek po 15ar. Media: prąd, gaz, telefon stacjonarny, woda, (wszystko na działce) Zjazd bezpośrednio z drogi powiatowej. Działka ogrodzona z jednej strony. Wi...

Tarnawka Pierwsza · Działka rolna · 17800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 500 zł
3 zł / m²

Działka Tarnawka Pierwsza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1,78 h w miejscowości Tarnawka Pierwsza ,klasa 3,4,5 gm. zakrzew...

Działka budowlana Zdziłowice Zdziłowice Czwarte
Zdziłowice Zdziłowice Czwarte · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
16 zł / m²

Działka Zdziłowice Zdziłowice Czwarte na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o wielkości 35ar. Na działce jest dom mieszkalny drewniany, w którym jest: kuchnia, 2 pokoje (jeden większy, drugi mniejszy), 2 korytarze oraz spiżarnia. Na posesji znajduje się również budynek gospodarczy. Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu....

Działka budowlana Lublin, ul. Henryka Halickiego 17
Lublin, ul. Henryka Halickiego · Działka budowlana · 1408 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
633 600 zł
450 zł / m²

Działka Lublin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną. Powierzchnia 1408 m2 ( kształt zbliżony do kwadratu ) . Możliwość podzielenia na pół, ewentualnie budowa bliźniaka. Ulica Halickiego 17 wjazd od ul. Koncertowej. Działka uzbrojona, w najbliższym czasie ma powstać droga asfaltowa z wjazdami na posesję...

Działka budowlana Turowola
Turowola · Działka budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
47 zł / m²

Działka Turowola na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Turowoli o powierzchni 29 ar w atrakcyjnym miejscu....

Kopyłów · Działka siedliskowa · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
7 zł / m²

Działka Kopyłów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży przedstawiam domek drewniany do remontu wraz z budynkami gospodarczymi , jeden z budynków murowany postawiony w 2008 r. Podłączona woda bieżąca do budynku mieszkalnego,licznik prądu podłączony,drzewka i krzewy owocowe oraz duży ogród do uprawy ok.3000m2...

Działka budowlana Lublin, ul. Bełżycka
Lublin, ul. Bełżycka · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 300 000 zł
406 zł / m²

Działka Lublin na sprzedaż bezpośrednio
Witam do sprzedania mam działkę 32 ary w Lublinie na ulicy Bełżyckiej (Konopnica). Do działki podłączone są media (woda, prąd, gaz) oraz znajduje się budynek gospodarczy....

Działka budowlana Świdnik Duży Świdnik Duży Drugi
Świdnik Duży Świdnik Duży Drugi · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
90 zł / m²

Działka Świdnik Duży Świdnik Duży Drugi na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka pod zabudowę domku jednorodzinnego o powierzchni 20 arów, z dogodnym dojazdem na wprost z drogi wspolnej o szerokości 5m przylegajacej do asfaltowej drogi gminnej. Bardzo korzystny kształt - w najwęższym miejscu działka ma szerokość 35m. Dostęp do wody, prądu i gazu. Dzialka w pewnym oddalen...

Jacków · Działka rolno-budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Jacków na sprzedaż bezpośrednio
300m od głównej ulicy dojazd asfaltem, media w pobliżu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego....

Ferdynandów · Działka leśna · 9200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
3 zł / m²

Działka Ferdynandów na sprzedaż bezpośrednio
Las sosnowo .dębowy koło przytoczna miejscowość ferdynandów, sprzedam lub zamienie na samochód przy zamianie cena wyższa .las ma około 80 lat .sprzedaje notarialnie jeden właściciel .las jest na płaskim terenie łatwy dostęp ,jest w 2 działkach obok siebie ....

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.