Ogłoszenie wstrzymane

Warszawa Praga-Południe
ul. Marii Rodziewiczówny
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
555 387
Powierzchnia
49
Cena za m²
11132
Piętro
10 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Termin odbioru
2021 III kw.
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Marii Rodziewiczówny. Zdjęcie 8
Lista zdjęć
DeweloperCordia
InwestycjaHoryzont Praga
Numer lokalu131

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,89 m2 w inwestycji Horyzont Praga dewelopera Cordia, na parterze pod adresem ul. Marii Rodziewiczówny, Warszawa Praga-Południe. Planowany termin oddania to III kwartał 2021 roku.

1. Wybierz widok na wspaniałą przyszłość

Horyzont Praga to projekt, który powstaje z myślą o komforcie, nowoczesności i dążeniu do ideału. Wybierz miejsce, w którym spełniają się marzenia, w którym młodość i ambicje idą w parze z wygodą. Zamieszkaj w przestrzeni, która otwiera nowe możliwości, realizuj swoje plany i poszerzaj horyzonty tu, gdzie wszystko jest pod ręką.

2. Horyzont Praga – Twoje miejsce na ziemi

Nowoczesne osiedle na Pradze Południe, u zbiegu ulic Rodziewiczówny... więcej >

Warszawa Praga-Południe, Marii Rodziewiczówny Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania Cordia Warszawa
Mieszkania Cordia Horyzont Praga Warszawa
Mieszkania 2-pokojowe Cordia Horyzont Praga Warszawa

Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.