Łódź Chojny
ul. Ogniskowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
495 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
7984
Piętro
2
Rok budowy
1989
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Ogniskowa. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Drodzy Państwo,

To jest oferta prywatna, uprzejmie dziękuję pośrednikom.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na ul. Ogniskowej w Łodzi – mieszkanie wyjątkowe na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1989 roku, z cudownym widokiem na zieleń. Wystawa wschód-zachód.

Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia. W 2015 roku przeprowadziliśmy generalny remont od instalacji elektrycznych, przez wod-kan, poprzez gładzie na ścianach, położenie wysokiej jakości paneli wodoodpornych, glazury i terakoty na ścianach i podłogach, wymienioną stolarkę drzwiową. Na balkonie (w formie loggi) drewnopodobny gres. Mieszkanie było odświeżane w 2021 roku. Obecnie co najwyżej do pomalowania lub przemalowania ścian na własne, ulubione kolory. Okna plastikowe.

Mieszkanie jest jasne, przytulne, ciepłe. Nie ma podzielników ciepła! W bliskiej odległości pełna infrastruktura – sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnia, komunikacja miejska. Co ważne, fantastyczni sąsiedzi, których warto poznać. W pobliżu Stawy Jana oraz nieco dalej stawy na Młynku.

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa meblowa kuchni i łazienki oraz wykonane na wymiar 2 szafy w przedpokoju z drzwiami z mlecznego szkła. Do mieszkania przynależy także duża i ustawna piwnica z własnym oświetleniem – ok. 9 m kw. Przed blokiem bardzo duża ilość miejsc parkingowych, w tym także prawie przy wejściu do klatki. Teren od strony salonu pozostaje niezabudowany, zadrzewiony, dając cudowny widok i wrażenie mieszkania z dala od miasta. Całe osiedle jest dość kameralne i spokojne, wieczorem jest tu cicho jak na wsi, nie ma obaw o bezpieczeństwo dzieci. Blok zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.  Dojazd do skrzyżowania marszałków nie zajmuje więcej niż 15 minut.  

Mieszkanie jest w pełnej własności z założoną księgą wieczystą. Wolne od jakichkolwiek obciążeń.

Orientacyjne powierzchnie pomieszczeń:

- salon ok. 20 m,

- sypialnia ok. 11 m

- sypialnia ok 9 m

- kuchnia ok 7 m

- łazienka i wc łącznie ok. 4 m,

- przedpokój i komunikacja ok. 9,5 m

- balkon (loggia) ok. 6 m.

Termin wydania - do uzgodnienia.

Zapraszam do kontaktu:)

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1989 roku
  • Łódź, Chojny, ul. Ogniskowa
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Chojny, Ogniskowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.