Szukaj Dodaj

Wiry, ul. Słoneczna - Mieszkanie 5-pokojowe · 147 m² · parter Ogłoszenie wstrzymane

640 000 zł
4354 zł / m²
Rata kredytu wynosi 2 105 zł miesięcznie.
640 000 zł 4354 zł / m²
Rata kredytu wynosi 2 105 zł miesięcznie.
  • Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 147 m²
  • parter
  • Wiry, ul. Słoneczna
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Opis
Słoneczna 81 w Wirach to osiedle dla osób ceniących sobie zarówno wysoki standard życia jak i kontakt z naturą. Inwestycja położona jest w okolicy Wielkopolskiego Parku Narodowego, co sprzyja obcowaniu z przyrodą i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.
W ofercie znajdują się dwa rodzaje budynków, tj. domy wolnostojący dwu-lokalowe o pow. 147 m2 oraz bliźniacze dwu-lokalowe o pow. 115 i 105 m2. Cała inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w automatyczną bramę z systemem SMART oraz wideodomofonem. Droga wewnętrzna zostanie wybrukowana i oświetlona.
Elewacja z cegły, płaska dachówka, ogrodzenie z żywopłotów podkreślą wyjątkowość osiedla wyróżniającego się na tle innych inwestycji deweloperskich. Priorytetem jest indywidualne podejście do Klienta, który sam może zaprojektować ściany działowe, rozmieścić elektrykę czy punkty wodno-kanalizacyjne. Duże okna tarasowe montowane w systemie przesuwnym zapewnią komfort w użytkowaniu i odpowiednie nasłonecznienie salonu. Szeroki taras przyniesie ukojenie po ciężkim dniu w pracy lub umili spotkania rodzinne. Dzięki zastosowaniu wielu elementów zieleni ogród stanie się miejscem, w którym można stworzyć swoją własną przestrzeń relaksu.
W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe, a dla najmłodszych przedszkole i szkoła.
Dzięki szeroko rozbudowanej infrastrukturze Miasta Poznań oraz komunikacji miejskiej mieszkanie na obrzeżach Poznania stanie się przyjemnością. W odległości 500m znajdują się przystanki autobusowy i dworcowy, dzięki którym do centrum Poznania można dostać się w 13 minut.


Więcej o inwestycji

Wiry, Słoneczna Poland
Wiry, Słoneczna
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.