Pysznica Sudoły
ul. Sanowa
działka rolna na sprzedaż

Cena
60 000
Powierzchnia
1448
Cena za m²
41
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rolna Pysznica Sudoły, ul. Sanowa. Zdjęcie 1 Działka rolna Pysznica Sudoły, ul. Sanowa. Zdjęcie 2 Działka rolna Pysznica Sudoły, ul. Sanowa. Zdjęcie 3 Działka rolna Pysznica Sudoły, ul. Sanowa. Zdjęcie 4 Działka rolna Pysznica Sudoły, ul. Sanowa. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Do sprzedania działka rolna 14.5 arów ( w przyszłości możliwość przekształcenia pod zabudowe) z obu stron działki w odległości około 200 metrów powstaja nowo wybudowane domy, dobra lokalizacja przy głównej drodze ul.Sanowa . Możliwość sprzedania więcej niż jednej działki , proszę o kontakt pod numerem tel. 668 032 550 Cena; 60tyś zł ( podczas kontaktu prosze powiedzieć że dzwoni Pan/Pani z ogłoszenia adresowo I działka wystawiona jest na sprzedaż przez Pauline ) dziekuje

  • ul. Sanowa, Pysznica Sudoły, powiat stalowowolski
  • Działka rolna o powierzchni 1448 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 4455/9
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Pysznica Sudoły, Sanowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.