Budy Łańcuckie

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
229 000
Powierzchnia
95
Cena za m²
2411
Pow. działki
1000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1975
Ogłoszenie
. Zdjęcie 1 . Zdjęcie 2 . Zdjęcie 3 . Zdjęcie 4 . Zdjęcie 5 . Zdjęcie 6 . Zdjęcie 7 . Zdjęcie 8 . Zdjęcie 9 . Zdjęcie 10 . Zdjęcie 11 . Zdjęcie 12 . Zdjęcie 13 . Zdjęcie 14 . Zdjęcie 15 . Zdjęcie 16 . Zdjęcie 17 . Zdjęcie 18
Lista zdjęć

Wiadomość dla wypatrujących okazji sprzedażowych - niska cena tego wolnostojącego domu z 1975 roku w Budach Łańcuckich na 1000 m2 działce została 26.06.21 obniżona o 20 000 zł. 40 km od Rzeszowa, a tylko 14 km od Łańcuta, w gminie Białobrzegi znajduje się wieś Budy Łańcuckie, w której według Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań z 2011 roku mieszka 1 894 osób. Przez wieś przepływa rzeka Wisłok. Jest w niej szkoła, przedszkole, sklep. Miejscowość zbudowana jest głównie domami wolnostojącymi. Jednym z nich jest podpiwniczony dom parterowy o powierzchni 95 m2, położony na 1000 m działce, wybudowany w 1975 roku z cegły białej, palonej oraz pustaka. Dom przykryty jest dachem dwuspadowym, są do niego dwa wejścia.  Jest w nim gaz sieciowy, okna ma plastikowe, a szyby szklone podwójnie. Ściany są malowane, a na podłodze są malowane deski. W domu jest 6 drzwi, które prowadzą do kuchni, łazienki z kabiną prysznicową i WC, oraz trzech pokoi. W piwnicy o tej samej powierzchni znajduje się dodatkowa kuchnia, wanna, umywalka, ciepła i zimna woda. Strych nie jest użytkowany. Kaloryfery w domu są aluminiowe, tylko w jednym pokoju starego typu. W 2013 roku podłączono kanalizację. Dom ogrodzony jest płotem drewnianym, lub siatką. W domu jest stałe łącze internetowe, jest ubezpieczony do 30.12.21 roku. Przystanek autobusowy oddalony jest o około 400m. Na działce o kształcie prostokąta rosną krzewy porzeczek i drzewa owocowe, a obok domu znajduje się parterowy budynek gospodarczy, i garaż na dwa samochody. Dom sprzedawany jest z umeblowaniem. Do sprzedaży są także pobliskie działki rolne o powierzchni 67 ar, oraz 18 ar.

  • Budy Łańcuckie, gmina Białobrzegi, powiat łańcucki
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 95 m², 3 pokoje, wybudowany w 1975 roku
  • Działka 1000 m²
  • Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Budy Łańcuckie Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.