Łódź Teofilów
ul. Rojna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
330 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
7333
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1972
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Teofilów, ul. Rojna. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Zadbane, ładnie utrzymane mieszkanie położone na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Wszystkie pomieszczenia w pełnym rozkładzie. Ze względu na położenie na czwartym piętrze i wschodnio-zachodniej ekspozycji okien pomieszczenia są jasne i ładnie nasłonecznione przez cały dzień. W mieszkaniu wymieniona została zarówno instalacja elektryczna jak i hydrauliczna oraz stolarka okienna i drzwiowa. Na ścianach położono gładzie. W jednym z pokoi i przedpokoju zamontowane zostały pojemne szafy w zabudowie. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymaga jedynie odświeżenia. Elewacja bloku i klatka schodowa po remoncie. Przed posesją miejsca parkingowe dla mieszkańców. Spokoje osiedle z pełną infrastrukturą. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1972 roku
  • Łódź, Teofilów, ul. Rojna
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Teofilów, Rojna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.