Kraków Prądnik Biały
ul. Stefana Banacha 53
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
355 000
Powierzchnia
35
Cena za m²
9975
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2021
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha 53. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha 53. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha 53. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha 53. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha 53. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha 53. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha 53. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Witam,

Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio od właściciela 2 pokojowe funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, budynek z pozwoleniem na użytkowanie zlokalizowane przy ulicy Banacha na nowo powstającym osiedlu OZON w obrębie dzielnicy Prądnik Biały.

Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 35,59 m2, dodatkowo balkon o powierzchni 3,27m2. Ekspozycja zachodnia.

W skład mieszkania wchodzą:

• słoneczny salon wraz z aneksem kuchennym,
• sypialnia z dużym oknem,
• łazienka,
• hol,
• balkon skierowany na zieloną część osiedla.

CENA: 355.000 złotych

Osiedle OZON zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta charakteryzującej się dużą ilością terenów zielonych oraz rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową (w okolicy znajdują żłobki, przedszkola, sklepy oraz firmy usługowe). Dodatkowo osiedle zostanie skomunikowane z resztą miasta poprzez powstającą linie tramwajową, której przystanek będzie znajdował się tuż obok osiedla. Ponadto aktualnie trwa przebudowa Al. 29 listopada, a także budowa północnej obwodnicy Krakowa.

Na terenie osiedla będzie znajdować się boisko do koszykówki, ścianka wspinaczkowa, strefa coworkingowa oraz specjalne strefy do przechowywania rowerów.

Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe 2,5x5 m w garażu podziemnym w cenie 35.000 złotych - zakup obowiązkowy do mieszkania.

Do ogłoszenia załączamy wizualizację mieszkania uwzględniającą rzeczywiste wymiary możliwej zabudowy i aranżacji.


KONTAKTtel

Serdecznie prosimy o niekontaktowanie się pośredników oraz agencji nieruchomości, mieszkanie sprzedajemy bezpośrednio.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,59 m²
  • 3 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2021 roku
  • Kraków, Prądnik Biały, ul. Stefana Banacha
  • Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Mieszkanie do wykończenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kraków Prądnik Biały, Stefana Banacha 53 Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.