Zgierz
ul. Konstantynowska
lokal na sprzedaż

Cena
1 580 000
Powierzchnia
553
Cena za m²
2857
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 1 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 2 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 3 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 4 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 5 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 6 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 7 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 8 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 9 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 10 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 11 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 12 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 13 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 14 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 15 Lokal Zgierz, ul. Konstantynowska. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Nieruchomość gruntowa zabudowana z nowo wybudowanym nowoczesnym funkcjonalnym pawilonem handlowo - usługowym. Powierzchnia działki: 1340 m2, powierzchnia budynków: 553,5 m2. Forma własności: własność - księga wieczysta. Budynek wolno-stojący, rok budowy 2017, stan: nowy wykończony. Wartość nieruchomości według operatu z 2017 r. to 2.640.000 zł.

Położenie nieruchomości to doskonała lokalizacja w Zgierzu przy ul. Konstantynowskiej, która jest przedłużeniem ul. Szczecińskiej w Łodzi, gdzie zlokalizowanych jest wiele salonów samochodowych, hurtowni, hoteli i innych obiektów wielobranżowych. Nieruchomość położona jest ok. 1,5km od centrum miasta, na ścisłych jego obrzeżach, dojazd komunikacją miejską, autobusową i transportem własnym. Teren jest zagospodarowany w infrastrukturę techniczną miejską : wodociąg, kanalizację, energię, gaz i c.o. z sieci miejskiej.

Koncepcją przeznaczenia nieruchomości może być n.p. : SALON SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH LUB UŻYWANYCH, SALON ROWEROWY, CENTRUM SPA, KLINIKA MEDYCZNA, CENTRUM FITNES, ODDZIAŁ BANKU, PAWILON HANDLOWO - USŁUGOWY, CENTRUM EKSPOZYCYJNE, CENTRUM BIUROWE, CENTRUM OGRODNICZE, ITP. Salon wystawienniczy o pow. 483,46m2 jest miejscem nowoczesnym i eleganckim gdzie można wystawiać najbardziej ekskluzywne przedmioty.

Dodatkowym atutem lokalizacji nieruchomości jest duża szerokość działki od strony ulicy, ponad 65m i jej widoczności z dużej odległości w obu kierunkach jazdy. Budynek został wybudowany z najlepszych materiałów budowlanych w najnowszej technologii, wykończony w najwyższym standardzie tak ze zew. jak i wew. ( płyty gresowe polerowane, futurystyczne schody : połączenie stali z drewnem, całe oświetlenie lampy LED, ekonomiczne i energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Zastosowane zostały najnowsze i najbardziej energooszczędne rozwiązania, w celu zminimalizowania kosztów utrzymania przy maksymalnym komforcie obsługi i pełnej wydajności, ponadto budynek wyposażony jest w komfortowy system klimatyzacji i wentylacji (wydzielone strefy).

Dodatkowo na nieruchomości - działce znajduje się nowy budynek warsztatowy. o pow. użyt. ok 70m2 z dwoma wjazdami - stanowiskami, zamykanymi elektrycznymi bramami segmentowymi o wys. 2,80m i szer. 2,80m. Budynek jest uzbrojony w prąd, wodę i kanalizację, posiada oddzielne pomieszczenie WC, wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia i przyrządy, szafki, jedno stanowisko wyposażone jest w pełno wymiarowy profesjonalny kanał do napraw aut.

  • ul. Konstantynowska, Zgierz, powiat zgierski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 553 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Zgierz, Konstantynowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.