Grzybowo
ul. Spacerowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
425 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
8854
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Grzybowo, ul. Spacerowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Dochodowy, 2 pokojowy apartament z systemem antypożarowym i antywłamaniowym, ze schowkiem w budynku z winda. Wiele dostępnych miejsc postojowych przed budynkiem na zamkniętym, chronionym osiedlu, z kortami tenisowymi, oczkiem wodnym, placem zabaw.W bliskiej odległości (700m) od jednej z najczystszych plaż nad Bałtykiem, nowych tras rowerowych oraz znakomitej okolicy dla relaksujących spacerów.Czynsz 240 zł Administracja 120 zl 1 piętroRok budowy: 2010Więcej zdjęć przesyłam na e-mail. Możliwość zakupu w pełni wyposażonego z meblami.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 1 piętro w apartamentowcu z windą z 2010 roku
  • Grzybowo, ul. Spacerowa
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Grzybowo, Spacerowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.