Olkusz
ul. Zofii Nałkowskiej
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
385 000
Powierzchnia
72
Cena za m²
5347
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Witam serdecznie... mam do sprzedania piękne, przestronne mieszkanie na oś. Młodych po kapitalnym remoncie o pow. 72m2 w skład którego wchodzą: 4 ustawne pokoje, kuchnia, łazienka i WC osobno. W całym mieszkaniu są położone gładzie oraz wymieniona stolarka drzwiowa wraz z okienną. Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego i nadaje się od razu do zamieszkania. Powyższa cena podlega jeszcze negocjacji.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Olkusz, ul. Zofii Nałkowskiej
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Olkusz, Zofii Nałkowskiej Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.