Rzeszów
ul. Monte Cassino
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
360 000
Powierzchnia
58
Cena za m²
6207
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. Monte Cassino. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

3 pokoje | 58 m2 | ul. Monte Cassino | Rzeszów

Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 58m2. Położone jest na pierwszym piętrze niskiego czteropiętrowego bloku, wybudowanego w 1980 roku, na osiedlu Mieszka I przy ulicy Monte Cassino. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Układ pomieszczeń: mieszkanie dwustronne ( wschód- zachód)
- Salon dzienny z balkonem,
- Sypialnia,
- Pokój,
- Kuchnia,
- Łazienka,
- WC,
- Przedpokój.

Standard i wyposażenie mieszkania:
- mieszkanie do remontu, co pozwala wykończyć według własnych potrzeb,
- stolarka okienna PCV,
- nowe drzwi zewnętrzne,
- na podłodze w pokojach, przedpokoju, kuchni parkiet. W toalecie i WC płytki,
- kuchnia umeblowana wraz ze sprzętem AGD (lodówka, kuchenka, okap, piekarnik, zlewozmywak).
- łazienka z wanną,
- pomieszczenia niezależne,

Lokalizacja:
Atutem mieszkania jest bardzo dobra lokalizacja w centralnej części Rzeszowa na osiedlu Mieszka I. Pełna infrastruktura osiedla zapewnia wysoki komfort mieszkańcom osiedla. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, przedszkole, obiekty usługowo-handlowe, galerie handlowe, obiekty rekreacyjne, Łatwy i szybki dostęp do centrum miasta oraz innych dzielnic zapewniony jest przez rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej oraz dobre połączenia drogowe. Blisko Uniwersytet Rzeszowski.

Koszty eksploatacyjne:
- Opłaty czynszowe w wysokości 530 zł/mc. Opłaty te zawierają (eksploatację części wspólnych, ogrzewanie, woda ciepła i zimna. Powyższa opłata zawiera również opłatę na fundusz remontowy.
- Dodatkowo płatne: prąd i gaz.

Szybki termin wyprowadzki.  

Copyright ? by PRONESTO S.C., 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody PRONESTO Centrum Nieruchomości jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PRONESTO S.C. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma jedynie charakter informacyjny.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku z 1980 roku
  • Rzeszów, ul. Monte Cassino
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rzeszów, Monte Cassino Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.