Szczecin Śródmieście
ul. Bolesława Krzywoustego
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
600 000
Powierzchnia
97
Cena za m²
6186
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Witam, do sprzedania mieszkanie w kamienicy przy ulicy Krzywoustego o powierzchni 97m2. Lokal zlokalizowany na 3 piętrze. Jego niewątpliwym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum Szczecina, blisko uczelni wyższych, galerii handlowych, restauracji, parków, bulwarów, dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.

W 2016 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, wymienione zostały wszystkie instalacje (elektryczne, gazowe, wodno-kanalizacyjne), położone tynki, nowe podłogi, okna PCV, kuchnia, łazienka. Ogrzewanie i ciepła woda z kotła kondensacyjnego z zasobnikiem. Mieszkanie składa się z 5 niezależnych pokoi

-3 po około 11m2, 1 około 12,5m2 i 1 około 16m2

-łazienki

-osobnej widnej kuchni z jadalnią 

-pomieszczenia gospodarczego, które z powodzeniem można zaadoptować na dodatkową łazienkę( wszystkie instalacje są już gotowe)

Do mieszkania przynależy również piwnica.

W 2019 roku została całkowicie wyremontowana klatka schodowa, w najbliższej przyszłości planowany jest remont elewacji. Lokal to znakomita lokata kapitału, obecnie wynajmowane są wszystkie pokoje generujące stabilny miesięczny dochód pasywny na poziomie 4000zł. Stosunkowo niski czynsz na poziomie około 400zł miesięcznie. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny.

  • Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 97 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Szczecin, Śródmieście, ul. Bolesława Krzywoustego
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Śródmieście, Bolesława Krzywoustego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.