Warszawa Białołęka
ul. Gioacchino Rossiniego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
320 000
Powierzchnia
32
Cena za m²
10000
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Gioacchino Rossiniego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Gioacchino Rossiniego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Gioacchino Rossiniego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Gioacchino Rossiniego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Gioacchino Rossiniego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Gioacchino Rossiniego. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Nowa kawalerka na Białołęce ul. Rossiniego na nowym strzeżonym osiedlu "Zielona Dolina" w cichej okolicy. Ciepłe, przytulne, osobna kuchnia, balkon, łazienka z prysznicem. Niskie opłaty do administracji Max 250 zł/m-c, w tym opłaty za wodę, ścieki i śmieci. Szkoła po drugiej stronie ulicy, blisko las i tereny zielone dla osób lubiących spacery lub sport. Osiedle skomunikowane z Metrem Marymont i Targówkiem. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub do zamieszkania. Wynajmuje się bez problemów.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Warszawa, Białołęka, ul. Gioacchino Rossiniego
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Białołęka, Gioacchino Rossiniego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.