Wałbrzych Nowe Miasto
ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
4068
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie bardzo ładne ,ciepłe i słoneczne w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie położone jest na II-piętrze, kamienica ma zrobiony dach i spłacony kredyt, posiada monitoring ma zaplanowany remont klatki schodowej. Na powierzchnię 73,5m2 mieszkania składa się Pokój (sypialnia) z zabudowaną szafą,przedpokój z zabudowaną szafą,łazienka z prysznicem duża kuchnia w zabudowie.Góra mieszkania ma bardzo duży pokój z możliwością podzielenia na dwa osobne pokoje,dużą łazienkę z wanną oraz garderobą.Dodatkowym atutem jest pawlacz o powierzchni 2m na 8m.Mieszkanie ma wymienioną instalacje wod-kan elektryczną posiada ogrzewanie CO-gazowe.

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 73,50 m²
  • 2 piętro w kamienicy
  • Wałbrzych, Nowe Miasto, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Wałbrzych Nowe Miasto, Michała Kleofasa Ogińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.