Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Łódź Bałuty
ul. Organizacji "Wolność i Niezawisłość"
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
349 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
5629
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1985
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam prywatnie, bez pośredników, mieszkanie 3 pokojowe na ul. Organizacji "WiN". Mieszkanie jest na czwartym piętrze wieżowca zbudowanego w latach 80-tych. Mieszkanie posiada trzy pokoje, kuchnię, garderobę, łazienkę, oddzielną ubikację, duży balkon. Do mieszkania przynależy komórka oraz pomieszczenie gospodarcze na tzw. półpiętrze oraz prywatne miejsce parkingowe przed blokiem. Pokoje, garderoba i kuchnia są po remoncie (gładzie, farby, odświeżenie parkietu, zabudowa kuchni, zabudowa w garderobie ), łazienka z wanną i pralką oraz osobna toaleta do ewentualnego odświeżenia ( na wiosnę 2021 będą wymieniane "piony" ). Blok prywatny (wspólnota), w czynszu opłata za CO, Cwu i gaz. Licznik własny rozliczany wg stanu. Blok zadbany, ocieplony, domofon, niedawno remontowane klatki i wymieniane windy. W pobliżu sklepy, ryneczek, kantor, przystanek autobusowy, przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, poczta. Mieszkanie własnościowe z własną księgą wieczystą. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu mieszkania ok. 40m2 z łazienką i kuchnią,najlepiej na Retkini, Karolewie, Teofilowie lub w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszam do kontaktu.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²
  • 4 piętro w bloku z windą z 1985 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Organizacji "Wolność i Niezawisłość"
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Bałuty, Organizacji "Wolność i Niezawisłość" Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.