Legnica Tarninów
ul. Grunwaldzka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
410 000
Powierzchnia
78
Cena za m²
5256
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Grunwaldzka. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Tarninowie w Legnicy na ul. Grunwaldzkiej. Lokal usytuowany jest na parterze . Na powierzchnie 78 m2 składają się : -salon z wyjściem na balkon - dwie sypialnie - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Do mieszkanie przynależy piwnica o pow. 7,3 m2 W mieszkaniu wymieniona stolarka okienna na PCV, wymieniona instalacja wodni- kanalizacyjna , elektryczna na miedzianą na podłogach panele oraz gres, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe . Opłaty z tytułu czynszu 340zł.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78 m²
  • parter w kamienicy
  • Legnica, Tarninów, ul. Grunwaldzka
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Legnica Tarninów, Grunwaldzka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.