Łódź

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
354 000
Powierzchnia
44
Cena za m²
8045
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1963
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedażny dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się w bloku na drugim piętrze w okolicy ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego. Nieruchomość w pełnym rozkładzie z ekspozycją okien na dwie strony świata. Całość po generalnym remoncie. Każde pomieszczenie bardzo ustawne. W salonie okna na całą ścianę co sprawia, że pokój jest ładnie nasłoneczniony. Na ścianach gładzie i ozdobna tapeta, na podłodze panele
lub terakota. Kuchnia świeżo po remoncie z meblami i sprzętem w zabudowie ( zlikwidowano gaz i podłączono indukcję). W przedpokoju i sypialni duże szafy w zabudowie dzięki czemu jest dużo miejsca do przechowywania. Podczas remontu wygospodarowano pomieszczenie, w którym zaaranżowano małą pralnię. Na wyposażeniu mieszkania zostają meble w zabudowie ( 2 szafy, meble kuchenne, płyta indukcyjna, piekarnik). Nieruchomością zarządza prężnie działająca wspólnota. Blok po termomodernizacji, wyremontowane balkony, wymieniona instalacja na klatce schodowej (w tym roku przewidziane odświeżenie klatki schodowej). Koszty utrzymania przy 1 osobie to koszt około 440 zł z wodą i ogrzewaniem- brak podzielników ciepła. Blok położony w środku osiedla, więc jest cisza i spokój. Blisko osiedlowe sklepy, ryneczek, park. Zapraszam na prezentację. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów finansowych.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1963 roku
  • Łódź
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: piekarnik
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.