Lubin
ul. Grabowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
248 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
3827
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Lubin, ul. Grabowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedaży mieszkanie 64,80m2 w Lubinie ul.Grabowa. Niezależne pokoje-3, Telewizor w każdym pokoju.Duża, piękna kuchnia. Łazienka z wanną narożną i umywalką. Wc osobno. W pełni umeblowane i wyposażone. Narożny balkon. Blok ocieplony. Bardzo blisko szkoła, przedszkole,market Auchan, kościół,sklepy,pawilony handlowo-usługowe. Bardzo dobra inwestycja np.pod dalszy wynajem-zarabiaj na wynajmie. Cena sprzedaży 239 tys. zł. 

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,80 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Lubin, ul. Grabowa
  • Balkon
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lubin, Grabowa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.