Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Łódź Doły
ul. Marysińska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
329 000
Powierzchnia
63
Cena za m²
5222
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1984
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Niezwykle interesujące i warte uwagi mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku na osiedlu Doły. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do remontu, które można zaaranżować według własnych potrzeb i gustu. Wszystkie pomieszczenia są w pełni rozkładowe. Oddzielnie łazienka i toaleta. Z pięknie nasłonecznionego, dwudziestometrowego salonu wychodzi się na dużą loggię. Latem będzie ona idealnym miejscem, gdzie można wypić poranną kawę czy poczytać książkę. Ładna, ustawna kuchnia w kwadracie, umożliwia wykonanie zabudowy w kształcie litery "U" oraz wstawienia stołu do codziennych posiłków. Dodatkowym atutem nieruchomości jest pomieszczenie, które idealnie nadaje się na garderobę. Przed blokiem miejsca parkingowe przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców. Wjazd na parking zamykany szlabanem. Lokalizacja jest idealna dla osób szukających cichego mieszkania, położonego nieopodal terenów zielonych. Blok położony tuż obok parku Szarych Szeregów. W pobliżu znajdują się osiedlowe sklepy, żłobek, przychodnia lekarska, przedszkole, szkoła.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1984 roku
  • Łódź, Doły, ul. Marysińska
  • Balkon, garaż, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana przedwczoraj
Łódź Doły, Marysińska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.