Łódź Widzew
ul. Skalna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
249 000
Powierzchnia
46
Cena za m²
5332
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Skalna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie własnościowe z KW

Szprzedam mieszkanie znajdujące się na Widzewie (ul. Skalna) nieopodal ulicy Pomorskiej. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w dwukondygnacyjnym bloku z cegły.

Mieszkanie składa się z dużego salonu, mniejszego pokoju, dużej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkową powierzchnię stanowi duża komórka lokatorska oraz przynależąca część suszarni na poddaszu.

Lokal jest do remontu co daje nowym właścicielom możliwość aranżacji przytulnego i funkcjonalnego wnętrza dopasowanego do potrzeb. Istnieje również możliwość zrobienia aneksu kuchennego z salonem, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowy pokój. Grube, ceglane, mury powodują, że zimą jest ciepło a latem chłodno. Blok jest ocieplony, odnowiona elewacja i wyremontowane klatki schodowe.

Świetna propozycja zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Piękna, zielona i zaciszna okolica, a jednocześnie świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta. W pobliżu znajdują się placówki oświaty oraz wysoko rozwinięta sieć handlowo usługowa. Szybki dojazd do centrum miasta zarówno własnym środkiem transportu jak i komunikacją miejską.

Zapraszam na prezentację.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,70 m²
  • parter w bloku
  • Łódź, Widzew, ul. Skalna
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 3 dni temu
Łódź Widzew, Skalna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.