Szczyglice

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Szczyglice
Cena
6 500 000
Powierzchnia
8146 m²
Cena za m²
798
Ogłoszenie
Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 1 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 2 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 3 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 4 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 5 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 6 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 7 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 8 Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 1
Działka budowlana Szczyglice. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Przedmiot sprzedaży obejmuje prawo własności nieruchomości gruntowych, które stanowią działki ewidencyjne nr 299 o powierzchni 3 700 m2, nr 300 o powierzchni 1 500 m2, 302/1 o powierzchni 246 m2, nr 304 o powierzchni 2 700 m2, położonych w miejscowości Szczyglice, gmina Zabierzów, powiat krakowski, województwo małopolskie, w niedalekiej odległości od Lotniska Balice, ok. 9 km od centrum Krakowa oraz w odległości ok. 700 m od autostrady A4.Lokalizacja nieruchomości jest bardzo dobra. Teren w granicach nieruchomości nieregularny, ale korzystny do zagospodarowania, zadrzewiony i zakrzewiony o średnim nachyleniu w kierunku południowo – zachodnim, widokowy. Nieruchomość posiada dobry dostęp do sieci urządzeń infrastruktury technicznej. Teren nieruchomości ogrodzony - ogrodzenie częściowo betonowe, częściowo z siatki metalowej, dodatkowo mur oporowy. Teren biologicznie czynny porośnięty roślinnością trawiastą, pojedyncze drzewa i krzewy, część nawierzchni stanowią płyty betonowe. Działkę wyróżnia: bardzo dobra dostępność do infrastruktury społecznej, większych miast i głównych szlaków komunikacyjnych; dojazd do działki drogą publiczną, asfaltową, wysokiej kategorii, z dopuszczeniem pojazdów o dużej ładowności oraz szerokimi możliwościami manewrowymi dla tego typu pojazdów; bliskość środków komunikacji zbiorowej; działka jest duża ma kształt regularny prostokątny, teren działki jest płaski lub o nieznacznych deniwelacjach; działka jest w całości budowlana, przeznaczona w planie miejscowym pod zabudowę usługowa lub przemysłowo-usługową (32U); wszystkie media na działce lub w bezpośrednim sąsiedztwie z możliwością przyłączenia, brak zagrożeń środowiskowych. Zgodnie z zapisem Uchwały Nr XXXII/470/09 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 maja 2009 r. w sprawie utworzenia obszaru ograniczonego użytkowania dla lotniska Kraków-Balice działka będąca przedmiotem sprzedaży nie należy do żadnej ze stref obszaru ograniczonego użytkowania.

  • Szczyglice, gmina Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8146 m².
  • Szerokość: 32 m
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja
już od -

Wkład własny: -
Okres spłaty: -
Oblicz zdolność kredytową

Szczyglice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Adresowo.pl
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.