Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Wrocław Księże Małe
ul. Opolska
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
13 500
Powierzchnia
442
Cena za m²
31
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Odstąpię ogródek działkowy na terenie ROD "Fiołek" przy ul. Zabrzańskiej/Opolskiej we Wrocławiu.
Działka przestronna, aż 442 m2. Działka posiada murowaną altanę z ziemianką i drewnianym składzikiem i szklarnię. Działka obecnie jest przedzielona na 2 sekcje - Pierwsza jest z grządkami przedzielonymi wybetonowanymi oraz wyłożonymi gumą chodnikami, a druga to część z nasadzonymi drzewami owocowymi oraz trawnikiem; również jest tam miejsce na część uprawną. Obie części przedzielone są murowaną altaną (z ziemianką), drewnianym składzikiem na narzędzia oraz stolikiem wraz z ławką. Obok stolika mini-zbiornik z wodą (wanna) otoczona kamieniami. Na działce jest też druga wanna oraz pompa ze studnią z niezależnego ujęcia. Do tego woda z ujęcia ROD - węża można podłączyć do 4 punktów na działce. Nad pompą drewniana wzmocniona winnica.
Na działce jest sporo nasadzeń: nektaryna, jabłonie, winogrona (czarne, czerwone i białe), wiśnie, czereśnie, grusza oraz śliwy (węgierka i renklod). Również pigwa, młody orzech i krzewy malin, jeżyn, pigwowca, oraz truskawki. Przednia część została skopana i nawieziona na nadchodzący sezon ogrodowy. Do tego zostało zasadzonych wiele cebulek tulipanowych. Działkę zdobi wiele krzewów róż, hibiskusa a także różowy oraz biały bez. Na działce znajduje się również szklarnia, jednak zostało na niej jedynie kilka szyb.Na działce nie ma prądu.
Dojazd tramwajem 5 i 3; wejście na działkę jest zaledwie 50 metrów od pętli.

Cena do rozsądnej negocjacji.

  • ul. Opolska, Wrocław Księże Małe
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 442 m².
  • Długość: 26 m, szerokość: 18 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wrocław Księże Małe, Opolska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.