Orzesze
ul. Podgórska
bliźniak na sprzedaż

Cena
513 185
Powierzchnia
97
Cena za m²
5310
Pow. działki
500
Ogłoszenie
bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 1 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 2 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 3 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 4 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 5 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 6 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 7 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 8 bliźniak, 4 pokoje Orzesze, ul. Podgórska. Zdjęcie 9
Lista zdjęć
Numer lokaluKUBA F

Nowy dom 4-pokojowy o powierzchni 96,65 m2 w inwestycji Osiedle Orzechowe dewelopera DOM DLA KAŻDEGO pod adresem ul. Podgórska, Orzesze, powiat mikołowski. Planowany termin oddania to roku.

Orzesze to miejscowość na Śląsku leżąca pomiędzy Żorami i Gliwicami. Bliskość autostrady czyni z niego miejsce z dogodnym dostępem do miast całej aglomeracji. Zachowując charakter niewielkiego miasta, wraz z udogodnieniami z tym związanymi, Orzesze równocześnie może pochwalić się dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych.


Nasze osiedle Orzechowe, przy ulicy Podgórskiej, jest kameralne, a zdecydowano się je usytuować w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Ten atrakcyjny teren zielony zapewni... więcej >

Orzesze, Podgórska Poland - lokalizacja przybliżona

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Domy DOM DLA KAŻDEGO Orzesze
Domy DOM DLA KAŻDEGO Osiedle Orzechowe Orzesze

Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.