Gdynia Śródmieście
ul. Władysława IV
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV
Cena
1 699 200
Powierzchnia
106
Cena za m²
16 000
Ogłoszenie
Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 1 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 2 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 3 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 4 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 5 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 6 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 7 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 8 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 9 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 10 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 11 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 12 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 13 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 14 Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 1
Lokal Gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Lokal gastronomiczny / usługowy o powierzchni 106,20 m2 w ścisłym centrum Gdyni 

Lokal po generalnym remoncie, w zadbanej kamienicy z bardzo dbającą o wygląd jak i stan budynku wspólnotą mieszkaniową. Swietna lokalizacja, dookoła duże miejskie jak i prywatne parkingi.

Lokal z piękną rozsuwaną witryną na ogródek oraz park od strony ul. Władysława IV

Rozkład daje wiele możliwości wykorzystania nieruchomości pod cele zarówno gastronomiczne jak i usługowo - handlowe. 

Usytuowany jest na parterze 4 piętrowej kamienicy. W pełni wyposażony i przystosowany do prowadzenia gastronomii z wentylacją i klimatyzacją. Lokal w 2020 roku przeszedł remont wentylacji oraz elektryki a w 2022 roku wykonany przez wspólnotę remont instalacji wodnej.  Bezproblemowa Koncesja A B C, zagospodarowany ogródek ( niskie opłaty ZDiZ )   oraz osobne wejście z tyłu lokalu dla dostaw ( od ulicy Abrahama ) stanowi idealne miejsce na stworzenie lokalu gastronomicznego, sklepu spożywczego czy  gabinetów kosmetycznych, usług medycznych, bankowych i innych.

Przez 10 lat, w tym miejscu znajdowała się, znana prestiżowa i lubiana restauracja. lokalizacja lokalu, otoczenie - ścisłe centrum z dookoła nowymi inwestycjami jak min plac Unii GI Hossa oraz jego funkcjonalny układ z głównym wejściem od strony ulicy Władysława IV, rozsuwane witryny oraz drugie wejście z możliwością przyjmowania dostaw od ulicy Abrahama, duże parkingi w sąsiedztwie i w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz komunikacyjna sprawiają, że jest to doskonała oferta dla prowadzenia działalności w centrum Gdyni.

Lokal dostępny od ręki. 

Pełna własność, czysta księga. Niskie opłaty czynszowe, ogrzewanie miejskie. 

  • ul. Władysława IV, Gdynia Śródmieście
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 106,20 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja
już od -

Wkład własny: -
Okres spłaty: -
Oblicz zdolność kredytową

Gdynia Śródmieście, Władysława IV Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Adresowo.pl
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.