Olsztyn Pojezierze
ul. Pana Tadeusza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
220 000
Powierzchnia
32
Cena za m²
6811
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1975
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Pojezierze, ul. Pana Tadeusza. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Na sprzedaż - przytulne, dwu-pokojowe mieszkanie, na pierwszym pietrze cztero piętrowego budynku przy Ul. Pana Tadeusza w Olsztynie. Mieszkanie składa się z dużego salonu, kuchni, sypialni, łazienki i przedpokoju. Jest słoneczne i znajduje się w cichej i zadbanej dzielnicy z bliskim dostępem do autobusu. Wygodna lokalizacja; w pobliżu sklep, apteka, przychodnia, kocioł, bank i inne punkty usługowe. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkaniem zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierze. Czynsz ok 400 zł.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku
  • Olsztyn, Pojezierze, ul. Pana Tadeusza
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Olsztyn Pojezierze, Pana Tadeusza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.