Słupsk Centrum
ul. Jana Kasprowicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
44
Cena za m²
5227
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Jana Kasprowicza. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2 z balkonem oraz przynależną piwnicą w bloku budowanym z cegły w centrum miasta. Blok jest ocieplony, woda oraz ogrzewanie miejskie, internet oraz TV do wyboru VECTRA(doprowadzona do mieszkania) lub ORANGE, miejsca parkingowe w podwórku oraz przy pobliskich ulicach, mimo że to centrum z parkowaniem nie ma żadnego problemu (brak strefy płatnego parkowania). W okolicy pełna infrastruktura, przystanki, sklepy, usługi, poczta itp. W cenie mieszkania pozostaje większość wyposażenia i mebli. Wchodzisz i mieszkasz. Czynsz z funduszem remontowym wynosi ok. 500 zł w sezonie grzewczym, latem 400 za 2 osoby. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jeden z pokoi jest przejściowy, łazienki, osobnej kuchni, korytarza oraz balkonu. Lokal do wydania na przełomie czerwiec/lipiec.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku
  • Słupsk, Centrum, ul. Jana Kasprowicza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Słupsk Centrum, Jana Kasprowicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.